Sarıca: Müthiş galibiyet - BasketFaul.com

Sarıca: Müthiş galibiyet

23-01-22 20:26
Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Anadolu Efes galibiyetinin ardından Basket Dergisi muhabiri Onur Kıran'a konuştu.

Maç ile ilgili görüşlerini aktaran Ufuk Sarıca, "Amath M'Baye ve asistan koçlarımız yoktu, çok eksiğiz. Ama biz o mücadeleyi yapan, bırakmayan bir takımız. Sadece çıkıp basketbolumuzu oynayabildiğimiz kadar oynayalım dedim. İlk yarıda çok iyiydik, ikinci yarıda ilk yarıdan da iyiydik. Çok akıllı oynadık. Bütün oyuncularımızı kutluyorum. Bu 12. günde 6. maçımız. Müthiş bir galibiyet bence, eksik ve sakatlarımızı düzelteceğiz ve sabırla sezon sonuna kadar ilerleyeceğiz." şeklinde konuştu.

Sakat oyuncuların son durumlarıyla ilgili gelen soruya Sarıca, "Roll ve Semih uzun süredir sakat, 2-3 haftaları var dönmek için. Alex Tyus ve Tony Taylor'ın ufak sakatlıkları var. Bizim kadromuz normalde 14 oyuncu, bugün sahada 11 kişiydik. Transfer yapma imkanımız yok. O yüzden sakatlarımızı iyileştirip, sabırla iyi yaptığımız şeylerin üzerinde konuşup, yapamadıklarımızın üzerinde çalışıp hedefimize gideceğiz." diye yanıtladı. 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 905