Haftanın Takımı: Büyük Anadolu ve Geçitspor - BasketFaul.com

Haftanın Takımı: Büyük Anadolu ve Geçitspor

10-01-22 22:10

 

TB2L HAFTANIN EN’leri
Haftanın Takımı
Büyük Anadolu ve Geçitspor
Haftanın Koçu
Bedri Meriç (Büyük Anadolu), Ali Özbay (Geçitspor)
Haftanın Oyuncusu
Berkay Aydilek (Büyük Anadolu)
Haftanın Altın Karması
Ateş Özkaraduman (Karşıyaka Bld)
Efekan Coşar (Üsküdar Belediyesi)
Berkay Aydilek (Büyük Anadolu)
Erkan Veyseloğlu (Çağdaş Bodrum)
Engin Sefa Pamukçu (İBB)
Haftanın Gümüş Karması
Oğulcan Koç (Geçitspor)
Ömür Beşiroğlu (Anadolu Basket)
Çağdaş Kayabaşı (İlkler Şehri Uşak)
Onur Dağ (Karşıyaka Belediyesi)
Aydın Yiğitalp Tayfur (Büyük Anadolu)

 

Puan Durumu - Grup A

S Takım O G M A Y P
1 Beylikdüzü Basketbol 8 7 1 763 522 15
2 Kastamonu Yurdum GSK 8 7 1 676 484 15
3 Nazilli Belediyespor 8 6 2 694 529 14
4 High Touch HT 8 6 2 614 503 14
5 Lima Spor 8 3 5 608 611 11
6 Vefa 8 3 5 617 652 11
7 Anadolu Basket 8 3 5 549 664 11
8 Seyhan Belediyespor 8 1 7 527 703 9
9 Gençlik Spor Vakfı 8 0 8 415 795 8

 

Puan Durumu - Grup B

S Takım O G M A Y P
1 Fenerbahçe Koleji Safiport 9 8 1 740 635 17
2 Çağdaş Bodrum Spor 9 7 2 704 586 16
3 Çorlu Belediyesi 8 5 3 593 553 13
4 Etimesgut Belediyesi 9 4 5 723 717 13
5 İlkler Şehri Uşak SK 9 4 5 602 666 13
6 İstanbul Efendileri 9 4 5 582 612 13
7 Yeni Sincan Spor 9 4 5 717 693 13
8 Samsun Basketbol 9 3 6 631 679 12
9 Diyarbakır Basketbol 8 3 5 572 668 11
10 Nef Vakfı SK 9 2 7 672 727 11

 

Puan Durumu - Grup C

S Takım O G M A Y P
1 Harem Spor 8 7 1 646 551 15
2 ABB EGO Spor 8 6 2 629 577 14
3 Karşıyaka Belediyespor 8 5 3 588 535 13
4 Üsküdar Belediyesi SK 7 5 2 544 487 12
5 Gaziantep Gençlik 8 3 5 605 592 11
6 Saray Belediyespor 1953 7 4 3 564 567 11
7 Geçit Spor 8 3 5 583 653 11
8 Büyük Anadolu Spor 8 2 6 566 658 10
9 Kadıköy Basketbol 8 0 8 543 648 8

 

Puan Durumu - Grup D
S Takım O G M A Y P
1 İstanbul BBSK 8 8 0 704 516 16
2 Teşvikiye 8 6 2 563 496 14
3 Çözüm Ankara Koleji 8 5 3 618 550 13
4 Nadir Gold İstanbul Basket 8 5 3 565 525 13
5 Pizza Bulls CO Basket 8 5 3 584 579 13
6 Gelişim Koleji 7 3 4 489 526 10
7 Darıca Gençlerbirliği 8 1 7 509 631 9
8 Sertaş Spor 8 1 7 456 598 9
9 Gölbaşı BLD. Başkent Yenişehir 7 1 6 454 521 8

 

Gelecek Hafta Maçları (10. Hafta / 14 – 16 Ocak 2022)
A GRUBU
Gençlik Spor Vakfı - Lima Spor
Beylikdüzü Basketbol - Nazilli Belediyespor
Kastamonu Yurdum GSK - Vefa
High Touch HT - Seyhan Belediyespor
B GRUBU
Nef Vakfı SK - Diyarbakır Basketbol
Yeni Sincanspor - Fenerbahçe Koleji Safiport
Samsun Basketbol - İstanbul Efendileri
İlkler Şehri Uşak SK - Etimesgut Belediyesi
Çorlu Belediyesi - Çağdaş Bodrum Spor
C GRUBU
ABB EGO Spor - Saray Belediyespor 1953
Karşıyaka Belediyespor - Kadıköy Basketbol
Üsküdar Belediyesi SK - Geçit Spor
Harem Spor - Gaziantep Gençlik
D GRUBU
İstanbul BBSK - Gelişim Koleji
Teşvikiye - Darıca Gençlerbirliği
Çözüm Ankara Koleji - Nadir Gold İstanbul Basket
Sertaş Spor - Pizza Bulls CO Basket

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 870