Deveciler'den taraftara: Birlikte daha güçlüyüz - BasketFaul.com

Deveciler'den taraftara: Birlikte daha güçlüyüz

30-09-21 11:53
ING Basketbol Süper Ligi’nin 2’nci haftasında Denizli’de Frutti Extra Bursaspor’u Pazar günü saat 18.00'de konuk edecek olan Yukatel Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te Başkan Veli Deveciler açıklamalarda bulundu. Güçlü bir takımla oynayacaklarını ifade eden Başkan Deveciler, “Tüm Denizlilileri bu harika takımı ve güzel mücadeleyi izlemeleri için maça davet ediyoruz. Birlikte daha güçlüyüz ve her şeyin üstesinden gelebiliriz” dedi.

Anadolu Efes karşılaşmasını değerlendiren Başkan Deveciler, "Hafta sonu Anadolu Efes maçını kaybederek lige başladık. Baştan sona mücadelenin hiç bitmediği, uzatmalara giden maçta galibi son top belirledi. Rakibimiz son Euroleague ve İNG Basketbol Ligi şampiyonu olmasına rağmen aynı kalitede basketbol oynadık. Tüm Türkiye, lige yeni çıkmış takımımızın başarısı ve mücadelesinden bahsetti. Gelecek maçlar için takımımızın neler yapabileceğini biliyoruz. Birbirinden zorlu rakiplere karşı aynı kaliteli basketbolu oynamak istiyoruz. Bu bize başarıyı getirecektir” diye konuştu.

Deveciler “Frutti Extra Bursaspor maçıyla ilgili olarak da, "Rakibimiz çok başarılı, geçen sene Avrupa oynamış bir organizasyon. Güçlü bir takımla oynayacağız. İsteğimiz iyi oynayıp kazanmak. Üstelik, Denizli tarihindeki ilk Basketbol Süper Ligi karşılaşması olacak. Seyircimiz de uzun bir aradan sonra bizlerle olacak. Salonumuzda tüm hazırlıklarımız tamam. Takımımız hafta boyunca çok iyi çalıştı. Tüm Denizlilileri bu harika takımı ve güzel mücadeleyi izlemeleri için maça davet ediyoruz. Birlikte daha güçlüyüz ve her şeyin üstesinden gelebiliriz” dedi. 

Yorumlar Okunma: 511