Kunter: Katılım bedelini kaldıracağız - BasketFaul.com

Kunter: Katılım bedelini kaldıracağız

29-09-21 22:00
TBF Başkan adaylarından Erman Kunter twitter hesabından yeni paylaşımda liglere katılım bedelini kaldıracaklarını açıkladı.

Kunter'in paylaşımları şöyle:

"Çok yakında yol arkadaşlarımla birlikte huzurlarınıza çıktığımda projelerimizi detaylarıyla anlatacak, basketbol ailemizden gelecek tüm soruları cevaplayacağım. O güne kadar ana başlıkları sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Sonunda bizle beraber basketbol kazanacak.

Kadın-erkek tüm liglerimizde mücadele veren kulüplerimizin giderek artan sorunlarını görüyoruz. Gelirlerini arttırmak için destek bekleyen kulüplerimize vereceğimiz ilk söz: Gider kalemlerinizde kayda değer bir yer tutan LİGLERİN KATILIM BEDELLERİNİ kaldıracağız.

Kulüplerimize, özellikle sezon öncesi planlamalarında yardımcı olacak teşvikler sağlayacağız. Yeni kaynaklar yaratmanın yanı sıra, aslında yetersiz diyemeyeceğimiz mevcut kaynakların da çok daha verimli kullanılması için çalışacağız.

Şeffaflık ve liyakat prensibiyle oluşturulacak üretken kadrolar ile federasyon bünyesinde yapılacak tüm harcamaları kamuoyunun denetimine açık hale getireceğiz, savurganlığı ortadan kaldıracağız. Türk basketbolunun geleceği için ter döken kulüplere kaynak sağlayacağız." 

Yorumlar Okunma: 1546