Furkan Korkmaz: Simmons ile oynamayı seviyorum - BasketFaul.com

Furkan Korkmaz: Simmons ile oynamayı seviyorum

28-09-21 07:31
Philadelphia 76ers‘ın 2021-22 sezonu öncesinde düzenlediği medya gününde Furkan Korkmaz açıklamalarda bulundu.

Takımdan ayrılması söz konusu olan Ben Simmons hakkında Furkan, “Kişisel olarak şunu söylemem lazım, Ben Simmons’ı çok seviyorum. Onunla birlikte oynamayı çok seviyorum. Şu anda tam olarak neler olduğunu bilmiyorum. Sonuçta profesyonel dünyada her şey olabilir. Onunla birlikte oynamak isterim, o hala bizim takımımızın parçası. Umarım her şey hem Simmons hem de takım için en iyi şekilde sonuçlanır. Burada da başka bir yerde de oynasa her zaman ona destek olacağım.” ifadelerini kullandı.

Yaz döneminde serbest kalan ve Philadelphia ile sözleşme uzatması hakkında konuşan temsilcimiz, “Benimle ilgilenen takımlar vardı ancak serbest oyuncu pazarında neler olacağını tam olarak bilemiyorsunuz. Philadelphia’da kalarak en sağlıklı kararı verdiğimi düşünüyorum. Burada şampiyonluk için oynamak ve zafere ulaşmak için şehre yardımcı olmak istiyorum.

Serbest oyuncu pazarı çok da stresli değildi. Kendime güveniyordum o döneme girdiğimde. Tabii ki karar vermek çok zor. Yemek seçerken bile ne yiyeceğimi seçerken zorlanan birisiyim. Benim için iyi bir serbest oyuncu dönemi dönem oldu.” dedi. 

Yorumlar Okunma: 1029