İBB yeni sezonu açtı - BasketFaul.com

İBB yeni sezonu açtı

01-09-21 12:52
TB2L'de mücadele eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, 2021-2022 sezonu hazırlıklarına başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (İstanbul BBSK), basketbolda yeni sezon hazırlıklarına başladı. Turuncu-lacivertli ekibimiz, TB2L 2021-2022 sezonu çalışmalarını, İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde başantrenör Serkan Çakırer yönetiminde sürdürüyor. 

Antrenmanı ziyaret eden İBBSK Başkanı Fatih Keleş, oyuncular ve teknik heyetle kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan Fatih Keleş yaptığı konuşmada, “Takımımız genç ve dinamik oyunculardan oluşuyor. Tempolu oynayan, mücadelesini sahaya yansıtan ve izleyenlere heyecan verecek bir takım olacağımızı düşünüyorum. Hedefimize adım adım gideceğiz. Sporcularımıza sonuna kadar destek olacağız. Tüm takımımıza sakatlıktan uzak, başarılı bir sezon diliyoruz” diye konuştu.

İBBSK Başkanı Fatih Keleş’in ziyaretine, İBBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu, İBBSK Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Edin, İBBSK Genel Müdürü Murat Beytekin ve İBBSK Sportif İşler Müdürü İlkay Sağır da eşlik etti. 

İddialı bir kadro yapılanmasına giden İBB, Kutay Akpulat ve Ulaş Peker gibi önemli transferlere de imza attı.

İBBSK Teknik ve İdari Kadro

Başkan: Fatih Keleş
Genel Sekreter: Erdem Aslanoğlu
Genel Müdür: Murat Beytekin
Sportif İşler Müdürü: İlkay Sağır
Takım Menajeri: Erkan Hacıoğlu
Başantrenör: Sertan Çakırer
Yardımcı Antrenör: umutcan bayındır
Kondisyoner: Emre Can Ülker
Masör: Emrah Cihangir
Malzemeci: Mümin Çzkılıç

Basketbolcu Kadrosu: Ali Ulaş Peker (kaptan), Omay Yıldırım, Oğuzhan Tosun, Kutay Akpulat, Bekir Karlı, Engin Sefa Pamukçu, Mert İlhan, Cem Han, Emirhan Merdin, Arda Akalın, Kerem Ertekin, Egemen Erden, Mustafa Kerem Çırak, Eren Arda Karabacak
 

Yorumlar Okunma: 2131