Duraklar: Telekom'un performansı taraftarıyla ikiye katlanıyor - BasketFaul.com

Duraklar: Telekom'un performansı taraftarıyla ikiye katlanıyor

17-07-21 14:36
Türk Telekom Genel Menajeri Cenk Duraklar, "Bu takım taraftarıyla buluştuğunda bütçesinin iki katı iş yapıyor. Umarım pandemi aramıza girmez." dedi.

Duraklar, Ankaralı taraftarlara Avrupa'nın iyi takımlarını izlettireceklerini belirtirken, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Türk Telekom'un eski menajerlerinden Yalçın Efe anısına dörtlü turnuva düzenlediklerini söyledi.

Duraklar şöyle konuştu:
"Becerdiklerimiz var, beceremediklerimiz var, ama belli bir istikrar sağladık ve bunu da tahminlerin altındaki bütçelerle yaptık. Yeni sezonda da üzerine koyarak ilerleyeceğimizi umuyoruz.

Bu sene Eurocup gibi çok zor bir kupada oynayacağız. Grubu iyi sırada bitirmek ve sonraki turlar için avantaj sağlamak istiyoruz. BSL'de de iyi sonuçlar bekliyoruz. Bu takım taraftarıyla buluştuğunda performansı, bütçesinin iki kat üzerine çıkıyor. Pandemi öncesinde 5-6 bin ortalamayı yakalamıştık. Umarız sezon içinde yüzde 100 kapasiteye izin verecek şartlar oluşur ve taraftarıyla coşan Telekom'u herkese izletiriz. Ankara seyircisinin bu takımın başarısında çok büyük etkisi olacak.

Bütçemiz geçen sezonki kadar. İyi kadro kurduğumuzu düşünüyoruz ama bunu tabii maçlar başladıktan sonra göreceğiz.

Kulübümüzün eski menajerlerinden, Türk Telekom'a büyük emekleri geçen Yalçın Efe anısına 8-9-10-11 Eylül tarihlerinde Beşiktaş, Frutti Extra Bursaspor ve Gaziantep Basketbol'un da katılımı ile dörtlü turnuva düzenleyecek ve kendisini saygıyla anacağız."  

Yorumlar Okunma: 1084