Fenerbahçe, Euroleague'e Kızılyıldız ile başlayacak - BasketFaul.com

Fenerbahçe, Euroleague'e Kızılyıldız ile başlayacak

14-07-21 16:33
Turkish Airlines EuroLeague'de sezonun takvimi belli oldu. Fenerbahçe EuroLeague’de normal sezonu 1 Ekim Cuma günü 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı Kızılyıldız maçıyla açacak, sezonu 8 Nisan Cuma günü 20.45’te yine Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak Panathinaikos mücadelesiyle noktalayacak.

Fenerbahçe Beko’nun Turkish Airlines EuroLeague’deki maç programı şöyle:

1. Hafta: Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (1 Ekim Cuma – 20.45)
2. Hafta: Panathinaikos – Fenerbahçe Beko (7 Ekim Perşembe – 21.00)
3. Hafta: Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (12 Ekim Salı – 20.00)
4. Hafta: Fenerbahçe Beko – UNICS Kazan (14 Ekim Perşembe – 20.45)
5. Hafta: Real Madrid – Fenerbahçe Beko (21 Ekim Perşembe – 21.00)
6. Hafta: Fenerbahçe Beko – Barcelona (26 Ekim Salı – 20.45)
7. Hafta: Olympiacos – Fenerbahçe Beko (28 Ekim Perşembe – 21.00)
8. Hafta: CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko (4 Kasım Perşembe – 20.00)
9. Hafta: Fenerbahçe Beko – AX Armani Exchange Milan (12 Kasım Cuma – 20.45)
10. Hafta: Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (16 Kasım Salı – 20.30)
11. Hafta: Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (19 Kasım Cuma – 20.00)
12. Hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (25 Kasım Perşembe – 20.45)
13. Hafta: Fenerbahçe Beko – AS Monaco (2 Aralık Perşembe – 20.45)
14. Hafta: Zenit St. Petersburg – Fenerbahçe Beko (9 Aralık Perşembe – 20.00)
15. Hafta: Fenerbahçe Beko – Maccabi Playtika (14 Aralık Salı – 20.45)
16. Hafta: Fenerbahçe Beko – Baskonia (16 Aralık Perşembe – 20.45)
17. Hafta: LDLC ASVEL – Fenerbahçe Beko (23 Aralık Perşembe – 20.00)
18. Hafta: Fenerbahçe Beko – Real Madrid (29 Aralık Çarşamba – 20.45)
19. Hafta: Kızılyıldız – Fenerbahçe Beko (6 Ocak Perşembe – 19.00)
20. Hafta: Fenerbahçe Beko – Olympiacos (11 Ocak Salı – 20.45)
21. Hafta: Fenerbahçe Beko – Alba Berlin (14 Ocak Cuma – 20.45)
22. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas (20 Ocak Perşembe – 20.45)
23. Hafta: Maccabi Playtika – Fenerbahçe Beko (27 Ocak Perşembe – 21.05)
24. Hafta: Fenerbahçe Beko – LDLC ASVEL (1 Şubat Salı – 20.45)
25. Hafta: AX Armani Exchange Milan – Fenerbahçe Beko (3 Şubat Perşembe – 20.30)
26. Hafta: Fenerbahçe Beko – Bayern Münih (11 Şubat Cuma – 20.45)
27. Hafta: AS Monaco – Fenerbahçe Beko (25 Şubat Cuma – 19.00)
28. Hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (3 Mart Perşembe – 20.30)
29. Hafta: Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova (10 Mart Perşembe – 20.45)
30. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zenit St. Petersburg (18 Mart Cuma – 20.45)
31. Hafta: Baskonia – Fenerbahçe Beko (23 Mart Çarşamba – 20.30)
32. Hafta: Barcelona – Fenerbahçe Beko (25 Mart Cuma – 21.00)
33. Hafta: UNICS Kazan – Fenerbahçe Beko (31 Mart Perşembe – 19.00)

34. Hafta: Fenerbahçe Beko – Panathinaikos (8 Nisan Cuma – 20.45) 

Yorumlar Okunma: 909