NBA Draftlarında uluslararası organizasyonlardan 57 oyuncu - BasketFaul.com

NBA Draftlarında uluslararası organizasyonlardan 57 oyuncu

02-06-21 23:56
NBA 2021 Draftı’na katılacak 353 oyuncudan 57’si uluslararası organizasyonlarda mücadele ediyor. Listede 2 Türk de yer alıyor.
 
Mert Akay – Dynamic (Sırbistan)
Tarik Biberovic – Fenerbahçe (Türkiye)
Alperen Şengün – Beşiktaş (Türkiye)
Joel Parra – Joventut (İspanya)
Tomas Pavelka – Castello (İspanya)
Marko Pecarski – FMP (Sırbistan)
Ivan Perasovic – Split (Hırvatistan)
Franger Pirela – La Matanza (İspanya)
Nemanja Popovic – FMP (Sırbistan)
Jaime Pradilla – Valencia (İspanya)
Roko Prkacin – Cibona (Hırvatistan)
Gabriele Procida – Cantu (İtalya)
Sitraka Raharimanantoanina – Chalon (Fransa)
Hugo Robineau – Cholet (Fransa)
Nikolaos Rogkavopoulos – AEK (Yunanistan)
Ziga Samar – Fuenlabrada (İspanya)
Gui Santos – Minas (Brezilya)
Pavel Savkov – Baskonia (İspanya)
Alexander Shashkov – CSKA (Rusya)
Amar Sylla – Oostende (Belçika)
Boris Tisma – Sevilla (İspanya)
Bojan Tomasevic – Dynamic (Sırbistan)
Uros Trifunovic – Partizan (Sırbistan)
Luc van Slooten – Braunschweig (Almanya)
Carlos Alocen – Real Madrid (İspanya)
Ibou Badji – Barcelona (İspanya)
Aleksander Balcerowski – Gran Canaria (İspanya)
Kenny Baptiste – Le Mans (Fransa)
Juhann Begarin – Paris (Fransa)
Hugo Besson – Saint Quentin (Fransa)
Vrenz Bleijenbergh – Antwerp (Belçika)
Danko Brankovic – Cibona (Hırvatistan)
Gora Camara – Casale (İtalya)
Malcolm Cazalon – Mega (Sırbistan)
Vinicius Da Silva -Prat (İspanya)
Tom Digbeu – Prienai (Litvanya)
Ousmane Diop – Torino (İtalya)
Mouhamet Diouf-  Reggio Emilia (İtalya)
Biram Faye – Girona (İspanya)
Usman Garuba – Real Madrid (İspanya)
Matthieu Gauzin – Chalons-Reims (Fransa)
Josh Giddey – Adelaide (Avustralya)
Gregor Glas – Dynamic (Sırbistan)
Haowen Guo – Shanghai (Çin)
Justus Hollatz – Hamburg (Almanya)
Ariel Hukporti – Nevezis (Litvanya)
Dalibor Ilic – Igokea (Bosna)
Rokas Jokubaitis – Zalgiris (Litvanya)
Kenan Kamenjas – Spars Sarajevo (Bosna)
Jovan Kljajic – Bilbao (İspanya)
Yoan Makoundou – Cholet (Fransa)
Zsombor Maronka – Joventut (İspanya)
Karlo Matkovic – Mega (Sırbistan)
Nikita Mikhailovskii – Avtodor (Rusya)
Aristide Mouaha – Latina (İtalya)
Mario Nakic – Oostende (Belçika)

Vladislav Odinokov – Khimki (Rusya) 

Yorumlar Okunma: 1803