Alimpijevic 3 yıl daha Bursaspor'da - BasketFaul.com

Alimpijevic 3 yıl daha Bursaspor'da

22-04-21 11:45

Frutti Extra Bursaspor, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında başantrenör Dusan Alimpijevic ile olan sözleşmelerini 3 sene uzattıklarını açıkladı.

Basın toplantısında ilk olarak Başkan Sezer Sezgin konuşurken öncelikle artık sezonun sonuna gelindiğini ve haftasonu oynayacakları son maçın aynı zaman kaptan Ender Arslan'ın da jübile maçını olduğunu söyleyerek sözlerine başladı. Devamında ise Coach Alimpjevic ile takımın başına geldiği günden itibaren iyibir ivme yakaladıklarını belirterek bunun neticesinde sözleşmeyi uzatmayı karar verdiklerini belirtti. 

"Coach Alimpijevic sezon ortasında takıma katıldı. İyi bir ivme yakaladık. Oynattığı basketbol bizim yapımızla, kimyamızla iyi uyuştu. Yapmış olduğumuz planlamada altyapıları da devreye sokarak kendi ayakları üstünde duran bir Bursaspor takımı yaratmayı hedefliyoruz. Bunun neticesinde en önemli şeyin uzun süreli planlamalar olduğu düşup düşündük. Coacha yapılan teklif sonrasında kendisine daha cazip teklifler gelmesine rağmen kendisi burada mutlu olduğunu söylerek teklifi kabul etti."

Caoch Dusan Alimpijevic ise şunları söyledi: 

"Öncelikle Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Genel Menajerimize ve sponsorlarımıza ve aynı şekilde taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Hatta en zor zamanlarımızda hep yanımızda olup desteklerini gösterdiler. Buraya ilk geldiğimde de demiştim. Ben buraya bir şeyleri değiştirmek için geldiğimi söylemiştim. Şu ana kadar iyi bir iş çıkardığımı düşünüyorum ve bunu devam ettirmeyi istiyorum."

 

Yorumlar Okunma: 1201