Tefenlili: Avrupa'nın iyi takımlarını Denizli'ye getireceğiz - BasketFaul.com

Tefenlili: Avrupa'nın iyi takımlarını Denizli'ye getireceğiz

22-04-21 08:25
Samsunspor'u evinde uzatmada 82-75 yenerek alıp liderlik koltuğuna tek başına oturan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Samsunspor 3'te 3 yapsa dahi, kalan 3 maçının 2'sini kazandığı takdirde BSL'nin yeni takımı olacak.

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Asbaşkanı Veli Tefenlili, yaptığı açıklamada “Sezon sonu şampiyonluk kupasını birlikte kaldıracağız" dedi.

EN BÜYÜK PAY BAŞKAN DOĞAN'IN

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Asbaşkanı Veli Tefenlili şöyle konuştu: 
“Sezon başından bu yana desteklerinden dolayı Denizli Valimize, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı, diğer partilerin il başkanlarına da teşekkür ederim. Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan’a ayrıca teşekkür ederiz. Takımın şu anda geldiği noktada kendisinin emekleri büyük. Başkan Doğan her konuda yanımızda. Denizli halkı da bizlerle birlikte. Biz bu şehrin takımıyız" diye konuştu. 

PLANLARIMIZ UZUN SÜRELİ

Tefenlili “Biz planlarımızı 3-4 sene üzerine yaptık. Sadece burada hedefimiz süper lige çıkıp orada oynayıp geri dönmek değil. Biz orada hedefimizi Avrupa' da kupalar olarak belirledik. Ciddi anlamda Denizli’ye çok iyi Avrupa takımlarını getireceğiz. Burada Denizli halkına bunları seyrettireceğiz. Bunları da bu ekibimizle, bu oyuncularımızla, bu hocamızla beraber yapacağız. Denizli halkı bize inanıyor ve güveniyor. Hep birlikte başaracağız. Sezon sonu şampiyonluk kupasını birlikte kaldıracağız" dedi. 

Yorumlar Okunma: 1867