Erdem Can: Play off'ta saha avantajı önemli değil - BasketFaul.com

Erdem Can: Play off'ta saha avantajı önemli değil

21-04-21 10:58
Fenerbahçe Beko'nun Play-off'larda CSKA ile oynayacağı maç öncesi açıklamalarda bulunan ve Igor Kokoskov'un yerine takımı yönetecek olan asistan koç Erdem Can ile Tarık Biberovic görüşlerini aktardı.
 
Erdem Can: "Her iki takım da Play off alışkanlığına ve tecrübesine sahip. Bu nedenle iki ekip için de çok kaliteli bir meydan okuma olacak. Sezon boyunca bu noktaya gelebilmek için çok mücadele verdik. Final Four’a gitmeyi çok istiyoruz; bunun için de hem bireysel anlamda bizler hem de organizasyonumuz için önemli bir eşleşme olacak. Sezonun bu aşamasında saha avantajına sahip olup olmamanın büyük fark yarattığını düşünmüyorum. Sonuçta bu bir Play off eşleşmesi olacak."
 

Tarık Biberovic: "Önümüzdeki karşılaşma, sezonun bizim için en önemli maçlarından biri olacak. Bütün sezonu bu noktaya gelmek için oynadık, bunun için mücadele ettik. Karşımızda çok iyi bir rakip var. Maçın başından sonuna dek mücadele edeceğiz. Taraftarlarımızın desteğinin de bizimle olacağını biliyoruz. Galibiyet için savaşacağız." 

Yorumlar Okunma: 1100