Dikmen: Play-off'lara moralli girmek istiyoruz - BasketFaul.com

Dikmen: Play-off'lara moralli girmek istiyoruz

19-04-21 18:51
Mamak Belediyesi koçu Murat Dikmen, Anadolu Basket maçından sonra  açıklamalarda bulundu.

Dikmen şöyle konuştu:

"Sezon sonuna yaklaştıkça maçlar daha da zorlaştı, artık puan kayıplarının  telafisi yok. Bu zor zamanlarda bana destek olan, özveriyle çalışan asistanlarıma ve teknik ekibime çok teşekkür ediyorum. 

Çok genç ama aynı zamanda tecrübeli, istekli ve karakterli oyuncularımız olduğu için kendimi şanslı görüyorum.

Anadolu Basket karşısında istediğimiz ve tüm hafta çalıştığımız oyunu sahaya ne yazık ki yansıtamadık, kazanmak zorunda olduğumuz bir maçtı ve her şeye rağmen kazandığımız için mutluyum.

Sezon içinde 2-3 tane kaybetmememiz gereken maçı kaybettik, bu kayıplar olmasaydı şu an çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik ancak artık kaybettiklerimizi değil kazanacağımız maçları konuşma zamanı. Son 3 maçı da kazanıp Play-off'a moralli ve hazır girmek istiyoruz.

Nadir Gold İstanbul Basket maçı ile ilgili yönetimimizin bir itirazı oldu. Buradan olumlu bir sonuç çıkması durumunda  hedefimize daha çok yaklaşacağız. Ne karar çıkarsa  çıksın federasyonumuza her zaman güveniyoruz ve desteğimiz aynı şekilde devam edecektir.

Sporcu ve teknik ekibinde Covid pozitif çıkan Manisa Büyükşehir Basketbol takımına kulübümüz adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve tüm takımlara Play-off öncesi başarılar diliyorum." 

Yorumlar Okunma: 840