Komsuoğlu: İyi takımız, iyi aileyiz - BasketFaul.com

Komsuoğlu: İyi takımız, iyi aileyiz

31-03-21 05:03
Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Bayern Münih deplasmanında alınan galibiyetin ardından FB TV’ye açıklamalarda bulundu.
 
Komsuoğlu maçın ardından yaptığı açıklamada, “Çok yoğun bir tempodan geçiyoruz, hala da bitmedi. 2 maçımız kaldı. Hafta sonu evimize gitmeden Afyon’dan buraya geldik; Atina’dan Afyon’a, Afyon’dan Münih’e, Münih’ten İstanbul’a döneceğiz ve Cuma günü Barcelona maçımız var. Bugün çok önem verdiğimiz bir maçtı çünkü İstanbul’da sezona başladığımızda çok büyük bir farktan maçı kaybetmiştik, moralimiz çok bozulmuştu. Ondan sonra da takım olarak düşüşe geçmiştik. Bugün takımımızın gücünü görmek istiyorduk, takımımızın potansiyeline inanıyorduk. Tüm oyuncularımıza güveniyorduk. Bugün gördük ki biz hakikaten iyi bir takımız, iyi bir aileyiz. İnşallah önümüzdeki 2 maçı da alıp play-off’lara en iyi yerden girmeyi başaracağımızı düşünüyorum.
 

Burada birbirini çok seven, birbirine inanan bir takım var. Herkes maçlarda birbirinin eksiğini tamamlamaya çalışıyor. O anlamda sadece takım olarak konuşmayalım, teknik ekibinden bütün çalışanlarına, buraya gelen ofis ekibine, herkese teşekkür ediyorum. Bu iş sadece bir oyuncunun attığı üçlükle bitmiyor. Bu iş tamamen birçok kişinin, yaklaşık 45-50 kişinin verdiği emeğin ortak ödülü. O nedenle çok iyi bir aile havası var. İnşallah sonunu getireceğiz." 

Yorumlar Okunma: 717