Hezonja, Atina Havaalanında futbolcular gibi karşılandı - BasketFaul.com

Hezonja, Atina Havaalanında futbolcular gibi karşılandı

25-02-21 22:02
Panathinaikos ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlayan Mario Hezonja, Atina havaalanında görkemli bir şekilde karşılandı. COVID-19 kısıtlamalarına rağmen onlarca taraftar yıldız oyuncuyu karşıladı.

Havaalanında müthiş bir şekilde karşılanan Hezonja, “Onlar benim ailem. Gelmeyi ve takıma katılmayı dört gözle bekliyordum. Yıllarca istedim ve sonunda gerçekleşti. Bu bir hayalin gerçeğe dönüşmesi.” sözlerini söyledi.

Yıldız oyuncu, “Benim için sadece Panathinaikos vardı. Panathinaikos burada bir din gibidir. Bunu hak ettiler. Her şeyi kazandılar ve benim için Panathinaikos taraftarları dünyanın en iyi taraftarları. Bana olan sevgileri için onlara minnettarım. Pek çok takımda bulundum ama onlar benim en fanatik destekçilerim” diye de ekledi.

2015-2016 sezonundan bu yana NBA’de forma giyen Hezonja, geçen sezon ise Portland Trail Blazers formasıyla 53 maçta 4,8 sayı ve 3,5 ribaund ortalamaları ile oynadı.

Hezonja ayrıca kariyerinde üç sezon boyunca EuroLeague’de Barcelona forması giydi ve bu süreçte 38 maçta 5,2 sayı ve 1,4 ribaund ortalamaları ile oynadı. (Eurohoops) 

Yorumlar Okunma: 1550