Ayan: Hakkımızı yedirmeyeceğiz - BasketFaul.com

Ayan: Hakkımızı yedirmeyeceğiz

23-02-21 13:36
Akhisar Belediye Basketbol Başkanı Alper Ayan, 6 maçı son toplarda kaybettiklerini belirtirken, "Bu maçların çoğunda dayak yiyen taraf olduk ama faul sayılarına bakanlar, ne demek istediğimi anlayacaktır." dedi.

Mamak Belediye'ye de iki uzatma sonunda kaybettiklerini ancak o maçı rakiplerinin hak ettiğini ifade eden Ayan, "Biz her yenilgiden sonra yaygara koparanlardan değiliz. Ne var ki canımızın yandığı çok fazla maç da oldu. Ufak şehir takımı olabiliriz, bütçemiz küçük olabilir ama kimse maçlarımızın sonucu konusunda karar verip belirleyici olmasın." diye konuştu.

Ayan twitter hesabından da şu paylaşımları yaptı:
"Yılmayacağız, sinmeyeceğiz, VAZGEÇMEYECEĞİZ !!! Son topa kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Parkede dökülen terin hakkını kimselere YEDİRMEYECEĞİZ !!! 

Şampiyonluk hedefimiz değil dedik diye eğlence olsun diye oynadığımız zannedilmesin. Bizim 3 misli bütçemizle kurulan, koca koca sponsorları olan büyükşehir takımları ile terimizin son damlasına kadar mücadeleye devam edeceğiz.

Hayatım boyunca büyük ve çok iddialı cümleler kurmaktan hep kaçındım ancak bazılarının anladığı dilden de konuşmayı bilirim. ŞAMPİYON olmak istiyoruz ve Akhisar arkamızda olursa OLACAĞIZ." 

Yorumlar Okunma: 2279