Deveciler: Yalova çok güçlü bir rakip - BasketFaul.com

Deveciler: Yalova çok güçlü bir rakip

17-02-21 08:03
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Yalova maçı için temkinli konuştu.

Ligde son haftalarda aldığı galibiyetlerle zirve yarışında iddialı duruma gelen Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te tüm gözler cumartesi günü oynanacak olan zorlu Yalova maçöna çevrildi. Başkan Veli Deveciler, çok zorlu bir deplasmana gideceklerini ve rakibe büyük saygı duyduklarını ifade etti. Deveciler şöyle konuştu:
"İnişli çıkışlı bir süreçten sonra yeniden liderlik yarışı içine girdik. Üst üste aldığımız galibiyetlerle üst sıraları zorluyoruz. İyi ve zevk veren bir basketbol oynuyoruz. Bu hafta Yalova deplasmanına gidiyoruz. Yalova çok iyi bir ekip, tecrübeli hocalarıyla onlar da üst üste maçlar kazandı. Çok zor bir maç olacak.

Tüm şehrin, takımımıza destek ve güç vermesini bekliyoruz. 12 maçımız kaldı ve her biri final olan bu maçları, tek tek düşünüp, bu 12 maçın sonunda Süper Lig sevincini, kupayı kaldırarak yaşamak istiyoruz. Süper Lige çıkmak, oyuncuların, teknik ekibin ve bu şehrin başarı öyküsü olacaktır. Aynı inançla, kenetlenerek, hep birlikte bunu başarmalıyız" dedi. 

Yorumlar Okunma: 939