Beşok: Play off'lara kaçıncı sıradan gireceğimiz önemli değil - BasketFaul.com

Beşok: Play off'lara kaçıncı sıradan gireceğimiz önemli değil

15-02-21 21:20
Bornova Belediyesi Koçu Faruk Beşok, "Play off'lara kaçıncı sıradan gireceğimiz önemli değil." dedi.

İstanbul Basketbol maçında zorlandıklarını ancak kötü bir dönemden geçerken kazanmanın önemli olduğunu belirten Beşok şöyle konuştu:
"Takım olarak yakalandığımız coronavirus vakaları sonunda 24 günde 8 maç oynamak durumunda kaldık. Aslında bu periyoda iyi başladık ancak mental ve fiziksel yorgunlukların da etkisiyle son maça kadar üst üste 3 mağlubiyet aldık. Belki de böylesi daha iyi oldu. Her takımın düşüşleri oluyor. Böyle bir durumla play off'larda karşı karşıya kalmaktansa, şimdi yaşamak daha iyi. Yeter ki ritmimizi bulup play-off'lara formda girelim.

Şu anda en üstteki takımlar aramızda bir puan fark var ama ben play off'lara kaçıncı sıradan gireceğimizi önemsemiyorum. Herkesin herkesi yenebildiği bir ligdeyiz ve maçlar seyircisiz oynandığı için saha avantajı da yok.

Kötü bir dönem içindeyken bize galibiyet lazımdı ve İstanbul Basket'i zor da olsa yendik. Geçen hafta BGL oynadıkları için takım olarak antrenman yapamamışlar ancak yabancılarıyla ve her geçen gün kazanmaya başladıkları deneyimle ilk günlerden çok farklılar." 

Yorumlar Okunma: 1587