Efes ve Fenerbahçeliler'in milli maç trafiği - BasketFaul.com

Efes ve Fenerbahçeliler'in milli maç trafiği

12-02-21 14:29
Aynı zamanda Sırbistan Milli Takım Koçu olan Igor Kokoskov, milli takım kadrosuna Efes'ten Vasilije Micic ve Fenerbahçe'den Marko Guduric'i de çağırdı. Aynı günlerde Avrupa Şampiyonası elemelerinde Sırbistan ve Türkiye'nin maçlarının Euroleague ile çakışması yine hareketli bir trafik yarattı. 

18 Şubat Perşembe
Anadolu Efes-Olympiacos

19 Şubat Cuma
Gürcistan-Sırbistan

19 Şubat Cuma 
Fenerbahçe BEKO-Alba Berlin

20 Şubat Cumartesi
Türkiye-İsveç

21 Şubat Pazar
Sırbistan-İsviçre

22 Şubat Pazartesi
Türkiye-Hırvatistan

1. Kokoskov, Sırbistan Milli Takımı ile maçtan bir gün öncesine kadar çalışacak, Alba Berlin maçı için İstanbul'a gelecek ve Gürcistan maçına çıkmayacak. Kokoskov, Pazar günkü Sırbistan-İsviçre maçı için Belgrad'a gidecek.
2. Vasilije Micic ve Marko Guduric, Sırbistan'ın Gürcistan maçında oynamayacak ve kulüp takımları ile Euroleague maçlarına çıkacak. Gruptan çıkmak için iki maçtan birisini kazanması gereken Sırbistan, Gürcistan'a kaybetmişse Guduriv ve Micic Pazar günkü İsviçre maçı için (büyük olasılıkla) Belgrad'a gidecek.
3. Anadolu Efes'in Türkiye Milli Takımındaki oyuncuları kamptan yarım gün için ayrılıp Olympiacos maçında yer alacak.
4. Melih Mahmutoğlu da Efesliler gibi milli takım kampından ayrılarak Fenerbahçe'nin Alba Berlin maçında oynayacak. 

SIRBİSTAN KADROSU
Vasilije Micic (Anadolu Efes), Ognjen Jaramaz (Partizan), Nikola Rebic (Nanterre), Nemanja Nenadic (FMP), Aleksa Avramovic (Estudiantes), Danilo Andjusic (JL Bourg), Luka Asceric (JL Bourg), Marko Guduric (Fenerbahce), Nemanja Dangubic (Partizan), Marko Lukovic (Split), Dalibor Ilic (Igokea), Marko Radovanovic (FMP), Miroslav Raduljica (Zhejiang Lions), Filip Petrusev (Mega), Dragan Apic (Buducnost), Stefan Djordjevic (FMP). 

Yorumlar Okunma: 2852