Kokoskov: İyiye gittiğimiz için mutluyum - BasketFaul.com

Kokoskov: İyiye gittiğimiz için mutluyum

01-01-21 18:45
Fenerbahçe BEKO Koçu Igor Kokoskov, Galatasaray derbşsi öncesinde TivibuSpor'a konuştu ve "İyiye doğru gittiğimiz için mutluyum." dedi.

Kokoskov şöyle konuştu:

“Çok iyi insanlardan oluşan bir takıma sahibiz. Çok profesyonel bir takım ve maçlarda da büyük bir coşku ile oynuyorlar. Fenerbahçe‘yi, kulübü, organizasyonu temsil etmekten çok mutlu olan bir ekibe sahibiz. Teknik ekip için de aynısı geçerli.

Ne yazık ki takım olarak çok fazla zaman geçiremedik. Birtakım sakatlıklarımız oldu ve bu da takımı oldukça etkiledi. Sağlıklı kalmanın çok önemli olduğu sezonda birtakım sıkıntılar yaşadık ve bu da iniş çıkışlar yaşamamıza sebep oldu. Fakat daha iyiye gittiğimiz için mutluyum çünkü bu eforu sahaya yansıtmaya başladık. Takım olarak daha fazla mücadele ediyoruz, takım kimliğini daha fazla gösteriyoruz.

Galatasaray‘a çok büyük saygı duyuyoruz. Şu an bulundukları nokta potansiyellerini yansıtmıyor, çok daha büyük bir potansiyele sahipler. Biz de bu maça çok ciddi hazırlandık. Zaten bütün maçlara böyle hazırlanıyoruz. Çok özel bir sistemi yansıtacağımızı söylemiyorum, takım olarak çok iyi işler yapmalıyız. Sezonun genelindeki performansımızı iyi bir şekilde sahaya yansıtmalıyız. Bizim her maça karşı yaklaşımımız aynı: En iyi şekilde mücadele etmek.” 

Yorumlar Okunma: 1137