Akhisar'ın başarısı bu fotoğrafta saklı - BasketFaul.com

Akhisar'ın başarısı bu fotoğrafta saklı

22-11-20 13:56
Merkezefendi Belediyesi karşısında farklı galibiyet alan TBL ikincisi Akhisar Belediye'nin Koçu Levent Demirci, Akhisar'da basketbol oynadığı günlerdeki havanın yeniden oluştuğunu belirtip, "Yabancılar da dahil birbirini çok seven, birlikte zaman geçiren bir grubuz ve bunun etkisi sahaya da yansıyor." dedi.

Demirci ile yaptığımız söyleşiden pasajlar...

* Yalova maçında şut sokamadığımız için farklı kaybetmiştik. Merkezefendi maçında ise takım reaksiyon verdi, Yalova mağlubiyeti sayesinde çok farklı bir konsantrasyonla çıktık.

* Kaptanımız Ömer Sancaklı'nın yokluğunu arıyoruz, onun hem saha içinde, hem saha dışında katkısı çok fazla. 4 hafta sonra dönmesini bekliyoruz.

* Akhisar'da daha önce 6 sene çalışmıştım, Zafer hoca ile birlikte oluşturduğumuz havayı yeniden görüyorum. Birbirini çok seven, birlikte zaman geçirmekten hoşlanan bir grubuz ve herkes son derece samimi. Yabancılar da bizle birlikte yaşamaktan keyifli. Bu hava sahaya da yansıyor.

* Hedefi çok büyütmek istemiyorum ama bu havayı sürdürebilirsek iyi yerlere gelebileceğimizi görüyorum.

* Lig çok dengeli, kimin şampiyon olacağıni kimin düşeceğini tahmin edebilmek mümkün değil. Kararı biraz da virüs verecek, sağlıklı kalan avantaj sağlayacak.

Not: 2.5 kiloluk çupraya rastlamak pek mümkün olmaz ama sık sık balığa çıkan Akhisar Koçu Levent Demirci ve kondisyoner Hulki Zünbül bunu başarmışlar (İlk fotoğraf) ve oyunculara balık ziyafeti vermişler (İkinci fotoğraf).  

Yorumlar Okunma: 3146