Karadağ: Nazar değmesin - BasketFaul.com

Karadağ: Nazar değmesin

22-11-20 12:17
Fatih ŞEKER
TBL’de Yalovaspor’u evinde 90-83 yenerek liderliğini sürdüren Konyaspor’da koç Cengiz Karadağ, takımın çalışmayı çok sevdiğini belirtirken, ‘Nazar değmesin’ yorumunda bulundu. 

Cengiz Karadağ şunları söyledi: 
"Bu ligde çok saygı duyduğumuz bir kulübe, koça ve teknik ekibe karşı kazandık. Centilmence, çok güzel bir maç izledi herkes. Yalovaspor da kazanabilirdi. Sonunu biraz daha iyi oynadık. Cuma günü Denizli’ye gideceğiz, hemen o maça odaklanmalıyız. Eksiklerimiz ve hatalarımız var, onların üstünde duracağız. Süre alan herkes katkı verdi. Geçen haftaki Sigortam.Net maçının son dakikalarında yaşadıklarımızdan sonra bu maçın sonlarında çok daha dikkatliydik. O maçtan bir şeyler öğrenmişiz. Bu takım en büyüğünden en küçüğüne kadar çalışmayı çok seviyor. Herkes keyif alıyor. Nazar değmesin. Maç kazanma alışkanlığı adına değerli bir galibiyet. İyi gidiyoruz ancak her şeyin sonu önemlidir. 

Bu maçta özellikle bir parantez açmak istiyorum. Murat Yolcu, takımına çok güzel, çok disiplinli basketbol oynatıyor. Çok beyefendi, basketbolla yatıp kalkan bir genç kardeşim. Konya’dan çıktı. Benim de eski öğrencim, beraber çalıştık. Çok iyi yerlere geleceğinden eminim. Yolu açık olsun, bol şans diliyorum." 

Yorumlar Okunma: 1800