Gökşin: Merkezefendi için çok daha güzel günler yakın - BasketFaul.com

Gökşin: Merkezefendi için çok daha güzel günler yakın

15-11-20 12:45
Merkezefendi Belediyespor 2. Başkanı Zafer Gökşin, “Çok daha güzel günler yakında gelecek. Emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Ligde son üç maçından da galibiyetle ayrılan Merkezefendi'nin 2. Başkanı Gökşin," Takımımıza olan inancımız hiç bir zaman kaybolmadı. Şansız mağlubiyetler aldık; ancak artık sakatların da iyileşmesiyle birlikte ritmi yakaladık. Camia olarak şampiyonluğa kenetlendik. Teknik heyet ve oyuncu grubumuz inanılmaz derecede karakterli. Denizli'yi en iyi şekilde temsil ediyoruz" diye konuştu.

Gökşin bu sezon ligde tüm takımların iddialı kadro kurduklarını da söyleyerek," Ne olursa olsun sezon sonunda hak ettiğimiz Süper Lige çıkacağız" dedi ve şöyle devam etti:

"Hep kazanmalıyız ve seri yapmalıyız diye düşünüyorum. Bunu da başarabilecek oyuncularımız var. İyi bir oyuncu ekibi ve teknik heyetine sahibiz. İnşallah eksikler de aramıza katıldığında daha bütün ve iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Biz kazanmaya odaklandık, şampiyonluk hedefimiz çok yüksek şekilde devam ediyor. Takımda gerçekten çok büyük bir inanmışlık var ve bu sezon şampiyon olabilmek için elimizden geleni yapacağız. Bir tane şampiyon çıkacak ancak diğer takımları da tebrik etmek gerekiyor; herkes mevcut şartlar itibariyle elinden geleni yapıyor. Biz şampiyon olmak istiyoruz ve bugün itibariyle avantajlı durumdayız." 

Yorumlar Okunma: 843