Hazer Avcı: Ağzımdan kötü kelime çıkmadı - BasketFaul.com

Hazer Avcı: Ağzımdan kötü kelime çıkmadı

09-11-20 20:10
Fatih Şeker
TBL’de ilk 4 haftada 3 galibiyet alan Büyükşehir Hastanesi Konyaspor’un deneyimli oyuncusu Hazer Avcı, BUDO Gemlik galibiyeti ile takımın gidişatını değerlendirdi.

Uzatmada 93-89 kazandıkları Gemlik maçını değerlendirerek sözlerine başlayan Avcı, “Her hafta üstüne koyarak devam ediyoruz. Eksiklerimizi biliyoruz. Kötü yaptığımız şeyler de var, bunun için daha iyi çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Daha önce röportajımda da belirtmiştim, iki kişilik oynamamız gerekiyor. Cengiz hoca ile sezon başında ilk konuştuğumuzda 4’te 4 diye konuşmuştuk. Aslında hedefimizden bir galibiyet şaştık. Kendimizi dev aynasında görmüyoruz. Biz sadece doğru işler yapmaya gayret ediyoruz. Doğru işler yapıldığında nasıl galibiyetlerin geldiğini göstermeye çalışıyoruz. Teknik ekibimiz, yönetimimiz, kulübümüz bizleri her konuda destekliyoruz. İyi niyetle çalışıyoruz” dedi. 

KÖTÜ BİR SÖZ SÖYLEMEDİM

Karşılaşmanın ilk yarısında Bursa ekibinden oyundan atılan Myles Carter ile yaşadığı diyalogla ilgili de konuşan 33 yaşındaki forvet, “Burnuma kafa attı, sinirlendi ve böyle bir reaksiyon verdi. Saha içinde bir ağız dalışına girildi. Ancak burası bizim evimiz, insanların gelip buradan elini kolunu sallaya sallaya galibiyet alarak gitmesine izin vermeyeceğimizi gösterdik. Karşı taraftaki arkadaşa saygısızca kötü bir şey söylemedim. Ağzımdan kötü bir cümle çıkmadı ancak maç içinde bunlar da olabiliyor” ifadelerini kullandı.

Maçtaki iyi performansı hakkında konuşmak istemediğini sözlerine ekleyen Hazer Avcı, “Bireysel olarak konuşmak istemiyorum. Bana sahada bu enerjiyi veren takım arkadaşlarım. Saha içinde bende takım arkadaşlarıma bazı reaksiyonlar vermiş olabilir iyi ya da kötü olarak. Ben onların abisiyim. Benim de hatam olmuş olabilir. Burada herkes en küçüğünden büyüğüne kadar elinden geleni yaptı ve kazandık. Önemli olan da bu” şeklinde konuştu. 

Yorumlar Okunma: 2687