Daçka altyapı seçmeleri - BasketFaul.com

Daçka altyapı seçmeleri

22-09-20 12:02
Darüşşafaka Spor Kulübü Altyapısı için 2009-2012 yılları arası doğumlu erkek sporcuların katılabileceği seçmeler; 27 Eylül Pazar günü Ayhan Şahenk Spor Salonu – Maslak’ta yapılacak.

Kulübün açıklaması şöyle:
10 Maddede Alt Yapı Seçmeleri:
1. Darüşşafaka Spor Kulübü Altyapı antrenörlerinin gözetiminde yapılacak.

2. Seçmeye katılmak isteyen sporcuların, aşağıda bulunan kayıt formunu 25 Eylül Cuma saat 12.00’ye kadar dackabasketakademi@dsk.org.tr adresine göndermesi gerekiyor.

3. Sporcular kulüp yetkilisinin göndereceği mesajdaki saate göre Ayhan Şahenk Spor Salonu’na gelecek.

4. Seçmeye katılacak adayların,  randevu saatinde  velisiyle birlikte, bir adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanıyla hazır olacak. Velisi ile seçmelere gelmeyen sporcular kesinlikle seçmeye alınamayacak.

5. Salon girişinde nüfus kağıtlarını gösterip, yeni çekilmiş bir vesikalık resimlerini ve velilerinin imzalayacakları seçmeye katılım için izin belgesini yetkiliye verdikten sonra salona geçecekler.

6. Pandemi sebebiyle soyunma odaları kullanılmayacağı için antrenmana uygun kıyafetleri ile gelecekler, salona girerken seçmede kullanacakları temiz spor ayakkabılarını giyecekler.

7. Seçme sonuçları www.darussafakabasketbol.com web sitemizden yayınlanacak.

8. Darüşşafaka Spor Kulübü bünyesi içinde çalışmalarına başlayan Daçka Basket Akademi Gelişim takımları ile Darüşşafaka Spor Kulübü takımlarına seçilenler ayrı ayrı belirtilecek.

9. Daçka Basket Akademi Gelişim takımları U12, U11, U10, U9 olarak limitli sayıda oyuncu ile çalışmalara başlayacaktır. Takımlar antrenmanları en fazla 8 oyuncudan oluşan gruplar halinde yapacaktır.

10. Daçka Basket Akademi Gelişim Takımları seviyelerine göre; TBF ve/veya Gelişim Liglerinde maçlar oynamak, Darüşşafaka Spor Kulübü Alt Yapı takımlarına hazırlık amaçlı kurulan ücretli takımlar olacaktır.

 

Yorumlar Okunma: 1032