Fethiye Belediyesi BSL'ye başvurusunu yaptı - BasketFaul.com

Fethiye Belediyesi BSL'ye başvurusunu yaptı

18-09-20 13:53
Lokman Hekim Fethiye Belediyesi, BSL için belgelerini bugün tamamlayıp TBF'ye teslim etti. Bilindiği gibi Merkezefendi Belediyesi Denizli Basketbol da BSL için başvuru yapmıştı. TBF iki kulüp arasında vereceği kararla, birini BSL'ye alacak.

Fethiye yönetiminin açıklaması şöyle:

"Kulübümüz, Türkiye Basketbol Federasyonu'nun 4 Eylül 2020 tarihli duyurusundan sonra, ING Basketbol Süper Ligi'ne katılabilmek için hazırlamaya başladığı dosyayı 18 Eylül 2020 tarihi itibarıyla Basketbol Federasyonuna teslim etmiş bulunmaktadır. 

Fethiye'mizin Basketbol Süper Ligi'nde yer alabilmesi için en başından beri her türlü desteği veren Belediye Başkanı Sn. Alim Karaca ve ana sponsorumuz Lokman Hekim Esnaf Hastanesi yönetimi başta olmak üzere, Fethiye'deki meslek odalarına, sivil toplum örgütlerine, siyasî parti ilçe yönetimlerine, yerel ve ulusal medya organlarına, bürokratik ve idarî işlemlerin tamamlanmasına yardımcı olan resmî ve özel kurum personeline, ekmeğini Fethiye'den kazanan ve haklı mücadelemize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara sonsuz teşekkür ediyoruz.

Basketbol Federasyonumuzun bu konuda son derece adil bir karar vereceğinden en küçük şüphemiz olmadığını, ne yönde karar verilirse verilsin bunu saygıyla kabul edeceğimizi peşinen beyan ederiz.

ÇÜNKÜ BİZ BASKETBOLU SEVİYORUZ.

Lokman Hekim Fethiye Belediyesi Yönetim Kurulu" 

Yorumlar Okunma: 1629