Fenerbahçe'de erkek basketbol şubesi Komsuoğlu'na emanet - BasketFaul.com

Fenerbahçe'de erkek basketbol şubesi Komsuoğlu'na emanet

17-09-20 15:09
Temiz Enerji Temiz Çevre” sloganıy doğal gaz sektörünün öncülerinden Naturelgaz olab, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımına forma sırt numara altı sponsoru oldu. Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan toplantı sırasında Fenerbahçe Beko Basketbol Takımımızın Yönetim Kurulu Sorumluluğu'nun Sertaç Komsuoğlu'na verildiğini duyurdu.

Yeni iş birliği için Naturelgaz’a teşekkürlerini ileten Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “İki senedir işbirliklerine ve ortaklıklara gösterdiğimiz yaklaşım, bakış açısı ve yerleştirmeye çalıştığımız sistem yavaş yavaş meyvelerini toplamaya başladı. Bu vesileyle önemli bir gelişmeyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Yönetim Kurulu Sorumlusu Sayın Sertaç Komsuoğlu olmuştur.” dedi.

Komsuoğlu, bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, şunları söyledi:

“Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman’a, Naturelgaz’a, Naturelgaz CEO’su, dostumuz Hasan Tahsin Bey’e Büyük Fenerbahçe Ailemize hoş geldiniz demek istiyorum.  

Takımımız, geçtiğimiz dönemde üst üste yakaladığı ve sürekliliğe oturttuğu başarılarla Türk ve Avrupa basketbol tarihine damga vurmuş, şanlı armamızı tüm dünyaya bir kez daha tanıtmıştır. Öyle ki, hocamız Obradovic’in liderliğinde camiamızın sonsuz desteği ile takımımız çıtayı yükselttiği yer itibariyle bir ‘sarı miras’ (yellow legacy) oluşturmuştur. Şartlarımız doğrultusunda hiç durmaksızın çalışıyoruz. Bu yolda açtığımız heyecan dolu yeni sayfada Naturelgaz’ı yanımızda görmekten dolayı çok mutluyuz." 

Yorumlar Okunma: 1952