Dai: Gaziantep'i play off mutlu eder - BasketFaul.com

Dai: Gaziantep'i play off mutlu eder

15-09-20 11:59
Gaziantep Basketbol Genel Menajeri Boray Dai gerek saha içinde ve gerekse saha dışında iyi görüntü verdiklerini belirtti ve "Geçen yıla göre mücadele gücü daha yüksek bir takım olmak istiyoruz." dedi.

Gaziantap'in BSL tarihindeki en düşük kulüp bütçesi ile yola çıktıklarını söyleyen Dai'nin görüşleri şöyle:

"Yeni bir takımız. Her gün daha da geliştiğimizi fark ediyoruz. Özellikle Nenad’ın en çok önem verdiği savunma kısmımızda istediğimizi  alıyoruz. Bunun dışında takım kimyamız saha içinde ve saha dışında iyi bir görüntü veriyor. Bütün oyuncularımız iyi niyetle elinden gelenin en iyisini yapıyorlar ve göstermiş oldukları mücadele ve çalışma istekleri bizleri memnun ediyor. Önümüzde çok uzun bir yol var. Detaylar üzerinde daha  çok çalışıp daha iyi bir takım görüntüsü vereceğimize inanıyorum.

Geçtiğimiz sezona göre sahada mücadele gücü yüksek ve rakip farketmeksizin rekabetçi bir takım olmak istiyoruz. Süper Lig tarihimizin en düşük bütçeli takımını kurduk. Bu sezon 4-5 takım dışında denk bütçeli kadroların mücadele edeceği bir lig olacağını düşünüyorum. Tabii ki sezonu ilk 8 arasında bitirmek bizi mutlu edecektir." 

Yorumlar Okunma: 1288