Antalya'da Gloria günleri - BasketFaul.com

Antalya'da Gloria günleri

31-08-20 14:46
Gloria Sports Arena (GSA) bu yıl dördüncü kez Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

2-6 Eylül ve 8-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda; Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Crvena Zvezda, BC Dnipro, Tofaş, Türk Telekom ve Bahçeşehir Koleji karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Staff ve oyuncu kadrosunda birer kişinin daha önce yapılan COVID-19 testi pozitif çıkan Galatasaray bugün yaptırdığı testlerin sonuçlarına göre turnuvaya katılıp katılmamaya karar verecek.

2-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvanın ilk ayağında Bahçeşehir Koleji, Anadolu Efes, BC Dripro, Galatasaray Doğa Sigorta yer alacak. Pandemi nedeniyle uygulanan uluslararası seyahat kısıtlamaları sebebiyle CSKA Moscow ve Khimki Moscow Region takımları Rusya'ya dönüşlerinde 14 günlük karantina zorunluluğu nedeniyle turnuva da yer alamayacak.

8-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ikinci hazırlık grubunda; Anadolu Efes, Crvena Zvezda, BC Dnipro, Fenerbahçe Beko, Galatasaray Doğa Sigorta, Pınar Karşıyaka, Tofaş, Türk Telekom kozlarını paylaşacak.

Gloria Cup Basketball 2020 programı şu şekilde:
2-6 EYLÜL 2020 / TURNUVA-1
2 EYLÜL ÇARŞAMBA
20.30 BC Dnipro- Bahçeşehir Koleji

3 EYLÜL PERŞEMBE
20.30 Anadolu Efes- Galatasaray Doğa Sigorta

4 Eylül Cuma
17.30 Galatasaray Doğa Sigorta- BC Dnipro
20.30 Anadolu Efes- Bahçeşehir Koleji

6 Eylül Pazar
16.00 Bahçeşehir Koleji- Galatasaray Doğa Sigorta
19.00 Anadolu Efes – BC Dnipro

8-13 EYLÜL 2020/ TURNUVA-2
8 Eylül Salı
17.30 Maç1 BC Dnipro- Tofaş
20.30 Maç 2 Anadolu Efes- Galatasaray Doğa Sigorta

9 Eylül Çarşamba
17.30 Maç 3 Fenerbahçe Beko- Pınar Karşıyaka
20.30 Maç 4 Türk Telekom- Crvena Zvezda

10 Eylül Perşembe
17.30 Maç 5 / Maç 1 Kaybeden - Maç 2 Kaybeden
20.30 Maç 6 / Maç 1 Kazanan - Maç 2 Kazanan

11 Eylül Cuma
17.30 Maç 7 / Maç 3 Kaybeden - Maç 4 Kaybeden
20.30 Maç 8 / Maç 3 Kazanan - Maç 4 Kazanan

12 Eylül Cumartesi
20.15 Maç 5 Kaybeden- Maç 7 Kaybeden

13 Eylül Pazar
13.00 Maç 5 Kazanan - Maç 7Kazanan
16.00 Maç 6 Kaybeden - Maç 8 Kaybeden

19.00 Maç 6 Kazanan – Maç 8 Kazanan 

Yorumlar Okunma: 3579