Fethiye, BSL için dosya hazırlıyor (Yeni başkan İzzet Durak) - BasketFaul.com

Fethiye, BSL için dosya hazırlıyor (Yeni başkan İzzet Durak)

08-08-20 12:12
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor, yeni sezon öncesinde yönetimde kan değişikliğine gitti, Başkan Selamettin Yılmaz kişisel mazeretleri nedeniyle görevden ayrılırken, son yönetimde II. Başkan olan İzzet Durak başkanlığa getirildi.

Geçen yönetimde Genel Kaptan olan Miraç Efe Doğan II. Başkan olarak görevlendirilirken, Genel Sekreter  Yavuz Topateş ile Sayman üye Gülsemin Ceylan yerlerini korudular. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdiresi Halime Ok'un yeni yönetimde Genel Kaptan olarak görevlendirilmesiyle, 5 kişilik Yönetim Kurulu’nda görev alan kadınların sayısı 2’ye çıkmış oldu.

BSL'YE BAŞVURU
Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor Kulübü’nün yenilenen Yönetim Kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya gerçekleştirdiler. 
Önceki Kulüp başkanı Selamettin Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette yeni Yönetim Kurulu üyeleri Başkan Karaca’ya “Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor basketbol takımının 2020 – 2021 sezonunda Süper Lig’de yer alabilmesi için Federasyon nezdinde gerekli her türlü girişimde bulunacaklarını, şehirde şu ana kadar temas ettikleri tüm çevrelerin bu konuda destek sözü vermelerinin kendilerini cesaretlendirdiğini” ifade ettiler.

Belediye Başkanı Alim Karaca da “sporu siyaset üstü bir olgu olarak gördüğünü, bu takımın bir şahıs ya da şirket takımı olmadığını, tüm şehre ait ortak bir değer olduğunu, Fethiye’nin herhangi bir spor branşında Süper Lig’de yer almasının kente başta ekonomi ve tanıtım olmak üzere çok büyük katkı sağlayacağını, Fethiye'nin 2020 – 2021 sezonunda Basketbol Süper Ligi’nde yer alması için şahsen ve Belediye olarak elinden gelen gayreti göstereceğini, ana sponsor Lokman Hekim Esnaf Hastanesi başta olmak üzere bu konuda destek vereceklerini açıklayan Fethiye'deki tüm siyasi parti temsilcilerine, meslek odalarına, sivil toplum kuruluşlarına ve tribündeki büyük güç Beşkaza taraftarlarına şükranlarını sunduğunu, bu mücadele sonunda asıl kazananın Fethiye olacağını” sözlerine ekledi. 

Yorumlar Okunma: 2456