Sloukas, Fenerbahçe'den resmen ayrıldı - BasketFaul.com

Sloukas, Fenerbahçe'den resmen ayrıldı

23-07-20 22:19
Fenerbahçe ile Kostas Sloukas arasında 5 yıl süren beraberlik sona erdi. Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Sloukas'a teşekkür etti. Sloukas'ın Fenerbahçe'den önceki takımı Olympiacos ile 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.

Fenerbahçe Kulübü'nün mesajı şöyle:
"Fenerbahçe Ailesi’ne 2015-16 sezonunda katılan ve takımımızda sergilediği performansla kendisini Avrupa’nın en değerli oyun kurucularından biri olarak kabul ettiren Kostas Sloukas ile yollarımız ayrılmıştır.

2018-19 sezonunda EuroLeague’de en iyi beşe seçilerek hepimizi gururlandıran Sloukas, başta EuroLeague şampiyonluğu olmak üzere, takımımızın elde ettiği sayısız başarıda en önemli parçalardan biri olmuş ve Çubuklu formayı giydiği süre boyunca her zaman özveriyle mücadele etmiştir.

Kostas Sloukas, Fenerbahçe basketbolunun en özel dönemlerinden birine imza atan kadromuzun kıymetli parçalarından biri olarak her daim hatırlanmaya devam edecektir.

Değerli sporcumuz Kostas Sloukas’a, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz." 

Yorumlar Okunma: 2000