Merkezefendi yönetimine iki takviye - BasketFaul.com

Merkezefendi yönetimine iki takviye

22-07-20 13:43
Yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket geçtiğimiz günlerde Genel Kurulunu yaptı, yönetim kuruluna 2 yeni isim katıldı.
Denizlili iş insanlarından Osman Uğurlu ve Özgür Yılmaz yönetime girdi.

Başkan Veli Deveciler, yönetim olarak birlik ve beraberlik içinde olduklarını ve yeni sezonda hedeflerinin 'Süper Lig' olduğunu bir kez daha yineledi. Deveciler," Geride kalan sezon COVID-19  nedeniyle ligler ' Beyaz Sezon' olarak ilan edildi. Oysa ki Super Lige çıkacaktık. Tabii ki öncelik insan sağlığı. Federasyonun aldığı karara saygı duyduk. Bu sezon 7'si iç, 4'ü dış olmak üzere 11 isme imza attırdık. Yönetim olarak güçlüyüz. Maddi anlamda hiç bir sorunumuz yok. Bu sezon yarım kalan hesabı tamamlayıp sezon sonunda Süper Lige çıkacağız"diye konuştu.
Deveciler, yönetim kuruluna gelen Osman Uğurlu ve Özgür Yılmaz' la da güçlerine güç kattıklarını söyledi.

SLOGAN BELİRLENDİ

Öte yandan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, yeni sezon için 'Sloganını' belirledi. Buna göre yeni sezonda ki slogan iki ayrı parçadan oluştu. Birincisi,'Potanın Efendileri' bir diğeri ise ,' Birlikte yenilmeyiz'....

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket yönetim kurulu görevlendirmesi ise şöyle oluştu:

Başkan: Veli Deveciler
2. Başkan: Zafer Gökşin
Asbaşkanlar: Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin.

Yönetim Kurulu Üyeleri: Osman Uğurlu, Özgür Yılmaz, Yaşar Kımıl, İsmail Ali Yaman, Devrim Şentürk, Özkan Bosun ve İbrahim Abuşaha. 

Yorumlar Okunma: 2540