Ulanovas: Taraftar inanılmaz - BasketFaul.com

Ulanovas: Taraftar inanılmaz

16-07-20 15:56
Fenerbahçe Beko'nun, Zalgiris Kaunas'tan transfer ettiği Edgaras Ulanovas'ın sağlık kontrolü Ulus'taki Liv Hospital'da yapıldı.
 
Öncelikle kan değerlerine bakılan oyuncu daha sonra solunum ve efor testinden geçti. Edgaras Ulanovas'ın sağlık kontrolü MR çekimi ile tamamlandı.
 
İlk röportajını Fenerbahçe Televizyonu’na veren Ulanovas, Fenerbahçe forması giyecek olmaktan dolayı heyecanlı olduğunu söyledi.
 
Ulanovas, “Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Dün buradaki takım arkadaşlarımla tanışma fırsatı yakaladım. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamak eğlenceli olacak. Benim için yeni bir mücadele başlıyor. Kariyerimin bu bölümünün başlaması için sabırsızlanıyorum. Igor Kokoskov gibi bir koçla çalışacağım için çok mutluyum. Milli takımlar düzeyinde ve Nba'de önemli tecrübeler ve başarılar edindi. Onun yönetiminde bir an önce çalışmaya başlamak istiyorum. Taraftarlarımız gerçekten inanılmaz. Transferim açıklandıktan sonra sosyal medyadan birçok tebrik ve destek mesajı geldi. Umarım uygun olan en kısa sürede salonumuzda taraftarlarımızın önünde basketbol oynarız. Çünkü şu an içinde bulunduğumuz durum sebebiyle maçların seyircili mi yoksa seyircisiz mi oynanacağını kimse bilmiyor. Taraftarlarımızın desteğini hissetmek bizim için önemli. Umarım en kısa sürede salonumuzda hep birlikte oluruz.” dedi.
 

 

Yorumlar Okunma: 2292