Fenerbahçe BEKO'nun Euroleague fikstürü - BasketFaul.com

Fenerbahçe BEKO'nun Euroleague fikstürü

24-06-20 14:15
Fenerbahçe Beko'nun Turkish Airlines EuroLeague 2020-2021 sezonu fikstürü belli oldu.

Ekibimiz, sezona 2 Ekim Cuma günü (yerel saat ile) 20.45’te Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı Kızılyıldız karşılaşmasıyla başlayacak.
 
1. hafta: Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (2 Ekim Cuma – 20.45)
2. hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (8 Ekim Perşembe – 20.30)
3. hafta: Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova (14 Ekim Çarşamba – 20.45)
4. hafta: Fenerbahçe Beko – Bayern Münih (16 Ekim Cuma – 20.45)
5. hafta: Panathinaikos – Fenerbahçe Beko (22 Ekim Perşembe – 21.00 yerel saat)
6. hafta: Maccabi FOX – Fenerbahçe Beko (29 Ekim Perşembe – 21.05 yerel saat)
7. hafta: Fenerbahçe Beko – Khimki Moskova (6 Kasım Cuma – 20.45)
8. hafta: Barcelona – Fenerbahçe Beko (12 Kasım Perşembe – 21.00 yerel saat)
9. hafta: Kirolbet Baskonia – Fenerbahçe Beko (17 Kasım Salı – 21.00 yerel saat)
10. hafta: Real Madrid – Fenerbahçe (20 Kasım Cuma – 21.00 yerel saat)
11. hafta: Fenerbahçe Beko – Valencia Basket (27 Kasım Cuma – 20.45)
12. hafta: Zenit St. Petersburg – Fenerbahçe Beko (3 Aralık Perşembe – 20.00 yerel saat)
13. hafta: Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (10 Aralık Perşembe – 20.00 yerel saat)
14. hafta: Fenerbahçe Beko – AX Armani Exchange Milan (15 Aralık Salı – 20.45)
15. hafta: Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (17 Aralık Perşembe – 20.00 yerel saat)
16. hafta: Fenerbahçe Beko – Olympiacos (23 Aralık Çarşamba – 20.45)
17. hafta: Fenerbahçe Beko – LDLC Asvel (30 Aralık Çarşamba 20.45)
18. hafta: Kızılyıldız – Fenerbahçe Beko (7 Ocak Perşembe – 19.00 yerel saat)
19. hafta: Fenerbahçe Beko – Kirolbet Baskonia (12 Ocak Salı – 20.45)
20. hafta: Fenerbahçe Beko – Panathinaikos (15 Ocak Cuma – 20.45)
21. hafta: CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko (22 Ocak Cuma – 20.00 yerel saat)
22. hafta: Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX (26 Ocak Salı – 20.45)
23. hafta: Khimki Moskova – Fenerbahçe Beko (28 Ocak Perşembe – 20.00 yerel saat)
24. hafta: Fenerbahçe Beko – Zenit St. Petersburg (5 Şubat Cuma – 20.45)
25. hafta: Fenerbahçe Beko – Alba Berlin (19 Şubat Cuma – 20.45)
26. hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (26 Şubat Cuma – 20.45)
27. hafta: AX Armani Exchange Milan – Fenerbahçe Beko (3 Mart Çarşamba – 20.45 yerel saat)
28. hafta: LDLC Asvel – Fenerbahçe Beko (5 Mart Cuma – 20.45 yerel saat)
29. hafta: Valencia Basket – Fenerbahçe Beko (12 Mart Cuma – 21.00 yerel saat)
30. hafta: Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas (18 Mart Perşembe – 20.45)
31. hafta: Olympiacos – Fenerbahçe Beko (26 Mart Cuma – 21.00 yerel saat)
32. hafta: Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (31 Mart Çarşamba – 20.30 yerel saat)
33. hafta: Fenerbahçe Beko – Barcelona (2 Nisan Cuma – 20.45)

34. hafta: Fenerbahçe Beko – Real Madrid (8 Nisan Perşembe – 20.45) 

Yorumlar Okunma: 2659