Merthan Mutlu ve Mehmet Özdoğan Merkezefendi'de - BasketFaul.com

Merthan Mutlu ve Mehmet Özdoğan Merkezefendi'de

18-06-20 11:02
İlk olarak Başantrenör Şahin Ateşdağlı ile yeniden anlaşan ve Genel Menajerlik görevine ise Evren Yenice'yi getiren Merkezefendi Belediyesi 9 iç-dış transferini açıkladı.

Yeni sezona iddialı şekilde hazırlanan Denizli Basket'te iç transferde 7 oyuncu ile tekrar anlaşma sağlandı: Kaptan Ümit Sonkol, Gökhan Yazıcıoğlu, Denizcan Çevik, Barış Kaan Özkan, Bertan Baştan, Altan Erol ve Bora Hun Paçun.

Denizli ekibi ayrıca Konyaspor'dan Mehmet Özdoğan, Akhisar'dan ise Merthan Mutlu'yu kadrodsuna kattı.

Transfer komitesinde yer alan Asbaşkanlar Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin, transfer çalışmalarının devam ettiğini ve Denizlililere yakışan bir kadro kurulacağını söylediler. 

Asbaşkan Veli Tefenlili şunları söyledi. Tefenlili,"İç ve dış transfer çalışmalarına devam ediyoruz. Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda öncelikle iç transferi bitirdik. Dış transferde ise Basketbolseverlerin yakından tanıdığı iki başarılı arkadaşımız olan Mehmet Erdoğan ve Merthan Mutlu'yu kadromuza dahil ettik. Çalışmalarımız devam ediyor"dedi.

 Asbaşkan Gökhan Gökşin ise, yabancı transferi konusunda aceleci olmadıklarını ve bu konuda ince eleyip sık dokuyacaklarını ifade etti. Gökşin,"Öncelikle takımın iskeletini koruduk. Yeni sezonda yine iddialı bir kadro kurarak Denizlililere yakışan bir takım oluşturacağız. Taraftarlarımızın gönlü rahat olsun"diye konuştu.
 

 

Yorumlar Okunma: 2135