Nusret ve Yunus için telekonferansla imza töreni - BasketFaul.com

Nusret ve Yunus için telekonferansla imza töreni

17-06-20 14:38
Pınar Karşıyaka, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek iki yıllık yeni sözleşme imzaladığı oyuncuları Nusret Yıldırım ve Yunus Sonsırma için telekonferans aracılığı ile bir imza töreni düzenledi. Tören, Karşıyaka Spor Kulübü Resmi YouTube Kanalı’ndan canlı olarak yayınlandı.

İmza töreninde konuşan Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Yunus Sonsırma ve Nusret Yıldırım’a fedakarlıklarından ötürü teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı:

“Geride bıraktığımız sezon için Yunus ve Nusret’e tüm takıma olduğu gibi teşekkür etmek istiyorum camia olarak. Bizleri çok gururlandırdılar. Çok iyi performans gösterdiler. Bizim için sürpriz değildi, beklediğimiz performansı gösterdiler. Hem Yunus hem Nusret performanslarının dışında da bizim çok sevdiğimiz çok karakterli oyuncularımız. Böyle bir imza töreninde iki oyuncumuz da bizimleyken Asbaşkanımız Serkan Ergüven’le beraber her iki oyuncumuza da bu sezon yaptıkları fedakarlıktan ötürü çok teşekkür ediyorum. Bu sezon maaş konusunda fedakarlık yaptılar birçok oyuncumuz gibi, bunu da herkesin bilmesini istiyorum. Bu zor günleri hep beraber atlayacağız. İnşallah yine Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda muhteşem taraftarımızla beraber, hocamızla, teknik ekibimizle birlikte yeni başarılara imza atacağız.”

İki yıl daha Pınar Karşıyaka’da forma giyeceği için mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Yunus Sonsırma duygularını şu şekilde açıkladı:

“Öncelikle iki sezon daha Pınar Karşıyaka forması giymek çok gurur verici, çok mutluyum bu konuda. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Ben kariyerimde ilk kez burada kupa kaldırdım. Böyle coşkulu bir taraftarın önünden kupa kaldırmak herkese nasip olacak bir şey değil. Bu açıdan da kendimi çok şanslı hissediyorum. Burada 4. senem olacak, Karşıyaka’yı evim gibi hissediyorum zaten. Çok mutluyum, beni buraya layık gören herkese çok teşekkür ediyorum.”

Pınar Karşıyaka organizasyonunda bulunmanın her sporcuya nasip olmayacağını dile getiren Nusret Yıldırım ise şu ifadeleri kullandı:

“Ben de Yunus gibi 2 sezon daha Pınar Karşıyaka forması giymekten dolayı çok mutluyum gerçekten. Pınar Karşıyaka organizasyonunun içinde bulunmak bir gün her sporcuya nasip olur umarım. Ben Pınar Karşıyaka’da ilk sezonumu geçirdim ve takım olarak çok da iyi bir sezon geçirdik. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı sezonumuzu tamamlayamadık, kısmet. İnşallah önümüzdeki sezon kaldığımız yerden devam edeceğiz. Başkanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum, bu sezon ilk yılımdı ama sanki burada oynuyormuş gibi hissediyorum kendimi. Taraftar olsun yönetimimiz olsun teknik ekibimiz olsun burada tam bir aile ortamı var. Bu ortamı yarattıkları için hepsine teşekkür ediyorum. İki yıl daha Pınar Karşıyaka forması giyeceğim için çok mutluyum.” 

Yorumlar Okunma: 1060