Deveciler ve Ateşdağlı'dan teşekkür mesajları - BasketFaul.com

Deveciler ve Ateşdağlı'dan teşekkür mesajları

12-05-20 10:01
Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Kulübü Başkanı Veli Deveciler ve koç Şahin Ateşdağlı, salgın yüzünden sezonun sona erdirilmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Veli Deveciler:
"Türkiye Basketbol Federasyonu, Covıd-19 salgını dolayısıyla, Türkiye Basketbol Ligi 2019-2020 sezonunun sona erdirildiğini açıklamıştır. Türkiye Basketbol Ligi 2019-2020 sezonu, şampiyonluk ve küme düşen takımlar ilan edilmeksizin tescil edilmiştir.

Takımımız, sona erdirilen ligin üçüncüsü konumunda yer almakta ve şampiyonluk mücadelesini sürdürmekteydi. Heyecanlı ve çekişmeli bir sezona katkı koyan rakiplerimize, hakemlerimize ve T.B.F  yetkililerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İnsan sağlığının, şampiyonluklardan ve her şeyden daha önemli olduğu bilinciyle, alınan kararı saygıyla karşılamaktayız.

Bugünden itibaren, gerçekleşecek tüm düzenlemelerde, basketbol adına Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğimizi, şehrimizin Basketbol olan sevgisini ve takımımıza olan inancın artarak devam etmesi için, takdirle karşılanan organizasyonun güçlenerek devam edeceğini belirtmek isteriz.

Bu haliyle, harika bir sezon geçiren takımımızı tebrik ediyor, desteklerini bir gün bile esirgemeyen eşsiz taraftarımıza, değerli sponsorlarımıza, Pamukkale Üniversitesine, Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan’a ve emeği geçen tüm basketbolseverlere gönülden teşekkür ediyoruz."

Şahin Ateşdağlı:

"Alınan kararı saygı ile karşılıyorum. Böylesi güzel bir sezonda bizlere her daim destek olan büyük taraftarımız başta olmak üzere Sayın şeniz doğan başkanımıza ve her zaman tüm güçleri ile yanımızda dimdik duran yönetimimize bunun dışında tabii ki beraber iyi günde kötü günde bir yola baş koyduğumuz kulüp çalışanları ve de her biri çok iyi sporcu olan  oyuncularıma teşekkür ederim. Ama en büyük teşekkür ve minneti de böylesi zor zamanda bizler için savaşan sağlık çalışanları hak ediyor." 

Yorumlar Okunma: 1438