Çağlan: BüyükçekmeceBSL kriterlerini karşılayacak - BasketFaul.com

Çağlan: BüyükçekmeceBSL kriterlerini karşılayacak

11-05-20 19:59
Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol Genel Menajeri, kriterleri yerine getirerek BSL'de devam edeceklerini söyledi.
 
Çağlan'ın açıklaması şöyle:
 
"Türkiye Basketbol Federasyonumuz, İNG Basketbol Süper Ligi 2019-2020 sezonununu aldığı karar doğrultusunda, Covid 19 salgınının sürmesi sebebiyle bugün sona erdirmiştir. Bu doğrultuda normal sezonun kalan maçları oynanmıcaktır. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol kulübümüz, tüm sporcularımızın, antrenörlerimizin, yöneticilerimizin ve taraftarlarımızın sağlığı ile güvenliğini korumak adına alınan bu kararı saygıyla karşılamaktadır.

Büyükçekmece Basketbol olarak 5'i Süper Lig olmak üzere toplam 9 sezondur basketbola hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kulübümüz her sezon olduğu gibi bundan sonra da BSL'de federasyonun belirlediği mali kriterlere uymaya devam edecektir. 

Maalesef sponsorluk anlamında bizim dışımızda gelişen bu zorlu sezonumuzda fedakarca çalışan yöneticilerimize, antrenörlerimize, oyuncularımıza, çalışanlarımıza ve tabii ki taraftarlarımıza bir kez daha çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Covid 19 salgını sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve tedavi gören vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz." 

Yorumlar Okunma: 1618