Bornova'da Kaptan'dan maaşları yatıran yönetime teşekkür - BasketFaul.com

Bornova'da Kaptan'dan maaşları yatıran yönetime teşekkür

04-05-20 16:21
Bornova Belediyesi'nin oyunculara yaptığı ödeme üzerine kaptan Eren Ocaktürk takım arkadaşları adına yönetime teşekkür mesajı yayınladı.

Son maçını 16 Mart'ta oynayan Bornova Belediyesi'nde yönetim Mart ayının ödemelerini tam, Nisan ve Mayıs aylarının ödemelerini ise miktarların farklı olmasına bağlı olarak ortalama yüzde 75 civarında yaptı. Ödemelerde asgari ücret olan 2400 TL'nin dışında oyunculara ve staffa maaşlarının yüzde 50'si ödendi.

Bornova Belediyesi kaptanı Eren Ocaktürk şu açıklamayı yaptı:
"Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle takım olarak herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında Mart ayı ortasında iptal edilen ligler sebebiyle bizlerde bu süreci evlerimizde geçirmekteyiz.
Herkesin maddi-manevi zorlandığı bu sıkıntılı süreçte, bugün genel menajerimiz Çağlar Karabulut'un bilgilendirmesiyle takım olarak hem şaşırdık, hem de mutlu olduk. Birçok takımın ödemelerde sıkıntı yaşayıp, birçok arkadaşımızın maddi olarak zorlandığı bu dönemde kulübümüzün almış aldığı karar, umarız imkanı olan diğer kulüplere de örnek olur.

Böyle zor bir süreçte: Mart ayı maaşımızı tam ödeyen, kalan Nisan, Mayıs ve Haziran ayı maaşlarımızın büyük bir kısmını ödeme kararı alan kulübümüze, başta: Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ'a, kulüp başkanımız Hasan Yerakar'a, bütün yönetim kurulumuza ve genel menejerimize Bornova Belediyesi Basketbol takımı olarak çok teşekkür ederiz.

Ayrıca bu süreçte hepimizin sağlığı için büyük bir özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler ve saygılar.
En kısa sürede Basketbol dolu günlerde görüşmek üzere..
Bornova belediye basketbol takımı adına, 
Takım kaptanı

EREN OCAKTÜRK" 

Yorumlar Okunma: 3486