TBL koçlarına göre yılın en iyi yerli beşi - BasketFaul.com

TBL koçlarına göre yılın en iyi yerli beşi

06-04-20 16:14

TBL koçlarıyla gerçekleştirdiğimiz iki soruluk anketin bugün ikinci ve son bölümü olan 'En iyi Yerli Beş' anketini yayınlıyoruz. "Yılın en iyi beşi" anketinde beklenen pek çok isim listede yerini buldu. Anketimize sadece Samsunspor başantrenörü Ali Burgul ve Bandırma Kırmızı başantrenörü Ayberk katılamadı. İlk yaptığımız anket olan 'En iyi genç oyuncu' anketi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

BENAN ÖZÇELİK (DÜZCE BELEDİYE)
Cenk Şekeroğlu (Manisa BBSK)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Mutlu Akpınar (Düzce Belediye)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)

OKAN ÇEVİK (KONYASPOR)
Soner Şentürk (Merkezefendi Bld. Denizli Basket)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Cenk Şekeroğlu (Manisa BBSK)

ÖZHAN ÇIVGIN (AKHİSAR BELEDİYESİ)
Kerem Özel (Bornova Belediyesi)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)
Gokhan Aydın (Balıkesir BŞB)
Hakan Sayılı (Bandırma Kırmızı)
Tolga Biber (Manisa BBSK)

ŞAHİN ATEŞDAĞLI (MERKEZEFENDİ BLD. DENİZLİ BASKET)
Gökhan Aydın (Balıkesir BŞB)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Ercan Osmani (Bandırma Kırmızı)

FARUK BEŞOK (BORNOVA BELEDİYESİ)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)
Ata Kahraman (Bornova Belediyesi)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Ümit Sonkol (Merkezefendi Bld. Denizli Basket)
Ercan Osmani (Bandırma Kırmızı)

LEVENT ERDOĞAN (FİNAL GENÇLİK)
Sercan Topçu (Akhisar Belediyesi)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Fatih Cantitiz (Final Gençlik)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Uğurcan Aksoy (Akhisar Belediyesi)

MUSTAFA MAVİLİ (BALIKESİR BŞB)
Yiğitcan Turna (Petkimspor)
Gökhan Aydın (Balıkesir BŞB)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Cenk Şekeroğlu (Manisa BBSK)

ARDA VEKİLOĞLU (PETKİMSPOR)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)
Recep Doğrusöz (Pektimspor)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Cenk Şekeroğlu (Manisa BBSK)

ALKIM AY (LOKMAN HEKİM FETHİYE BELEDİYESPOR)
Sezgin Eriş (Lokman Hekim Fethiye Belediyespor)
Recep Doğrusöz (Petkimspor)
Mert Gizir (Lokman Hekim Fethiye Belediyespor)
Sercan Ergin (Lokman Hekim Fethiye Belediyespor)
Hakan Yapar (Petkimspor)

MURAT YOLCU (YALOVA BELEDİYESİ)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Ümit Sonkol (Merkezefendi Bld. Denizli Basket)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)

MURAT DİKMEN (MAMAK BELEDİYESİ)
Yiğitcan Turna (Petkimspor)
Alican Güney (Manisa BBSK)
Can Özcan (Akhisar Belediyesi)
Mustafa Baki Görür (Mamak Belediyesi)
Ümit Sonkol (Merkezefendi Bld. Denizli Basket)

CEYHUN CABADAK (MANİSA BBSK)
Sercan Topçu (Akhisar Belediyesi)
Recep Doğrusöz (Petkimspor)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Cenk Şekeroğlu (Manisa BBSK)

TİMUÇİN MERİÇ (ANADOLU BASKET)
Eray Akyüz (Bandırma Kırmızı)
Serhat Uğur (Final Gençlik)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Ümit Sonkol (Merkezefendi Bld. Denizli Basket)
Hakan Yapar (Petkimspor)

FATİH ELBAŞ (GEMLİK BASKETBOL)
Eray Akyüz (Bandırm Kırmızı)
Recep Doğrusöz (Petkimspor)
Mehmet Özdoğan (Konyaspor)
Hakan Yapar (Petkimspor)
Ercan Osmani (Bandırma Kırmızı)

Yorumlar Okunma: 3842