Messina özür diledi - BasketFaul.com

Messina özür diledi

30-03-20 18:10
EuroLeague’de Olimpia Milano koçluğu yapan Ettore Messina, İtalyan Haber Ajansı ANSA’ya konuştu. Messina kendisinin ve oyuncuların maaşlarında indirim konusunda üstlerine düşen görevi yapacaklarını ifade etti, ayrıca salgının ilk günlerinde yaptığı konuşmalardan dolayı özür diledi.

Messina yaptığı açıklamada, “Oyuncular kulüpten gelen talepleri karşılamak için istekli olduklarını söylediler. Onlar hassas ve sorumluluk sahibi çocuklar. Bu zorlu dönemde İtalya için çok para harcayan Giorgio Armani gibi bir sahibimiz var” sözlerini söyledi.

İtalyan koç ligin geleceğine ilişkinse tüm kulüplerin sadece LegaBasket Başkanı Umberto Gandini’nin konuşmasına karar verdiğini söyledi ve “Serie A’nın olası bir yeniden başlangıcı için LegaBasket ve Fip’in kararlarına bağlı olacağız. Son toplantıda kulüpler kafa karışıklığı yaratmamak için sadece başkan Gandini’nin konuşmasına karar verdiler” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli çalıştırıcı corona virüsünü ilk başlarda ciddiye almadığı için de özür diledi ve “Bunun ağır bir grip olduğunu düşünmüştüm ve hatalıyım. Özür dilerim” açıklamasını yaptı.

MESSİNA NE DEMİŞTİ? BURAYA TIKLAYIN  

Yorumlar Okunma: 2397