Alkım Ay: BSL'de takım sayısının artmasından yanayım (Videolu) - BasketFaul.com

Alkım Ay: BSL'de takım sayısının artmasından yanayım (Videolu)

28-03-20 18:14
Bu sezon beklentiyi aşan takımların başında, hatta en başında Lokman Hekim Fethiye Belediyesi geliyor ve takımın başında da Fethiyeli Alkım Ay var.

Sevgili Ay ile yaptığımız videolu söyleşiden pasajlar... 

* Geçen sezondan kalan ciddi bir borç yükü vardı. Şeriftali Escort Enkaz edebiyatı yapmadık ama dışarıdaki algı böyleydi. 
* Kulübün hiç kimse, hatta belediye başkanı için taviz vermemesi gereken ilkeleri olmalıydı. Bunu da birlikte başardık. Ödemelerin zamanında yapılmasıyla birlikte görev tanımları yapıldı ve buna uyuldu. Ben de bana tanınan çemberin dışına çıkmadım.
* En büyük şansım vizyonu yüksek yöneticilerle birlikte çalışmam oldu. 
* Sezon başında Federasyon Kupası'nda üçte sıfır yaptıktan sonra yöneticimiz Miraç Bey'in diğer yöneticilere "İçiniz rahat olsun, taş gibi takımımız var." dediğini duymamış belki de kırılma anıydı.
* Oyunculara sezon başında "Egolarınızı kapının dışında bırakın. Sonrasında air ball da atsanız arkanızdayım" demiştim. Sonuna kadar da bu hava içinde geldik. 
* Kulüp olarak önceliğimiz insan sağlığı. İlk iki sıradaki takımdan biriyiz. BSL'de takım sayısının arttırılmasından yanayım. Lign geri kalanının tamamı oynanamayacaksa, başka formüllerle play off oynatılmamalı. 
* Yabancılar gitti, protokoller yapıldı ama dönecekler mi? Hiç sanmıyorum.

* Fethiye'de herkes ilk iki takımdan biri olarak Süper Ligi bekliyor. 

Yorumlar Okunma: 1861