Ali Koç'tan basketbol takımıyla ilgili coronavirus açıklaması - BasketFaul.com

Ali Koç'tan basketbol takımıyla ilgili coronavirus açıklaması

25-03-20 17:55
Fenerbahçe Başlanı Ali Koç, basketbol takımında oyuncu ve görevli olarak 6 kişide coronavirus belirlendiğini, sadece Cenk Renda'nın kontrol amaçlı olarak kontrol altında olduğunu duyurdu.

Ali Koç’un açıklamaları şu şekilde:
“Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişide, bunların da hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı’na gönderildi. Bir bilgi gelince sizleri bilgilendireceğiz. Eski kaptanımız ve idari menajerimiz Cenk Renda dışında çok şükür ki hiç kimsenin hastanede kalma mecburiyeti yoktur. Cenk Renda da şu an kontrol amaçlı hastanededir, kendi ifade ettiği gibi yoğun bakımda değildir. İnşallah sağlığına kavuşup aramıza katılacaktır.

Mesai saatlerinde her daim nöbetçi kadromuz görev başındadır. En az 1 yönetim kurulu üyemiz olmak üzere bizler de kulüpte görev başında olacağız. Kimsenin sıkıntı yaşamaması için yönetim ve idari kadro olarak çok önem veriyoruz. Evlerden çıkmayalım, evde kal çağrısına destek olalım. Dayanışma ruhu çok önemli. Etrafınızda bulunan 65 yaş üstü ve büyüklerimize yardım için elimizden ne geliyorsa lütfen yapalım. Bu süreçte personelimizin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacaktır.” 

Yorumlar Okunma: 2252