Egemen Ercan hakemliği bıraktı - BasketFaul.com

Egemen Ercan hakemliği bıraktı

12-03-20 20:16
B Klasmanı hakemlerinden Egemen Ercan hakemliği bıraktığını açıkladı.

Egemen Ercan'ın mesajı şöyle:

"10 yaşında bir ilkokul çocuğunun hevesiyle tanıştım ben basketbolla. Basketbolun bana hayatıma kattıkları tartışılmaz. Dostlarım, arkadaşlarım, maceralarım sayısız. 26 yıllık basketbol geçmişimde çeşitli görevlerle basketbolu en güzel anılarla yaşadım. Ama oyunculukta yaşadığım anılarım bir yana en çok hakemlik zamanlarımı özleyeceğim sanırım. En büyük fedakarlıkları, tecrübeleri, doğruları, yanlışları, dostlukları, arkadaşlıkları hakemlik öğretti bana. Bugün itibariyle de basketbol hakemliği görevimi kendi isteğim ile bırakmış bulunmaktayım. 
Emeklerine ne kadar teşekkür etsem az kalacağına inandığım birbirinden değerli basketbol duayeni abilerime, antrenörlerime, hiç unutulmayacak anılar yaşadığım onlarca basketbol oyuncusu arkadaşlarıma, antrenörlerime, hakemliğim boyunca edinmiş olduğum tüm dostlarıma, abilerime, kardeşlerime herşey için teşekkür ederim. 
Son olarak onca yıl basketbol tutkuma saygılarını esirgemeden sayısız fedakarlıkları ile hep anlayış gösteren başta annem, rahmetli babam, abim olmak üzere aileme, sevgili eşim, yine anlayışlı ailesi ile biricik oğluma gösterdikleri sabır ve anlayış için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 
Tüm basketbol kamuoyuna saygı ve sevgilerimle."

Basketfaul'un notu: Keşke TBF yetkilileri insanların hangi nedenlerle hakemliği bıraktığını araştırsa ve ayıba daha fazla ortak olmasa... Belki biraz sert ama altyapılarda finaller oynamış basketbolu çok iyi bilen, dürüst, düzgün, güvenilir, kişilikli bir hakemi daha kaybettik. Hem de en çok yararlanabileceğimmiz bir yaşta... Yazık... 

Yorumlar Okunma: 4755