Deveciler: Türkiye muhteşem taraftarımızı konuşuyor - BasketFaul.com

Deveciler: Türkiye muhteşem taraftarımızı konuşuyor

18-02-20 15:37
Kendi evinde oynadığı İzmir temsilcisi Bornova Belediyespor'u mağlup eden Merkezefendi Belediyesi Basket takımında hafta sonu Ankara temsilcisi Mamak Belediyespor'la oynayacağı maçın hazırlıkları devam ediyor. Sakatlığı nedeniyle Bornova maçında oynayamayan Erkin Şenel iyileşti ve takımla çalışmalara başladı.

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, ligde birbiri ardına zor ve kritik maçlar oynayacaklarını söyleyerek,"Kadro kalitesi anlamında ligin en iyi ekiplerinden bir tanesiyiz. Tüm Türkiye bizi ve muhteşem taraftarımızı konuşuyor. Biz de onlara layık olmak için çalışıyoruz. Ligde çok enteresan sonuçlar alınıyor. Biz ve takımımız ligin son haftasına kadar savaşmaya devam edeceğiz'dedi.

PUAN FARKINI KAPATIRIZ
Lider Petkim ve Fethiye Belediyespor ile aradaki puan farkının kapanabileceğini de sözlerine ekleyen Başkan Deveciler,"Çok karakterli bir teknik heyet ve oyuncu topluluğu var. Her zaman onlara inandık ve inanmaya da devam edeceğiz. Ligin bitiminde hedeflediğimiz Süper Lige çıkacağımıza inanıyorum"diye konuştu.

GÜÇLÜ BİR YAPIMIZ VAR
Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, Belediye Başkanı Şeniz Doğan'a da teşekkür ederek,"Sayın Başkan Şeniz Doğan hanıfendi her zaman yanımızda ve destekçimiz. Yönetim kurulumuz çok güçlü. Denizlimize yakışan bir Süper Lig takımı olma çabasındayız. Her zaman söylüyorum bu takim proje takımı. Bu sene çok istiyoruz. Ancak olmazsa seneye Super Lig heyecanını Denizlimize yaşatacaģız. Mali anlamda hiç bir sorunumuz yok. Yönetim kurulunda birbirinden değerli iş insanları var. Hepsi Denizli ekonomisine yön veren insanlar. İsteğimiz şeyi yapabilecek güce sahibiz"dedi. 

MAMAK MAÇI ÖNEMLİ

Başkan Veli Deveciler, hafta sonu Ankara'da oynayacakları Mamak Belediyespor maçının önemine dikkat çekerek," Kadro kalitesi anlamında rakibimize oranla çok daha iyiyiz. Ancak herkesinde bildiği üzere savaşmayan, mücadele etmeyen ve istemeyen başarılı olamaz. Teknik heyet ve oyuncularımın da bu maçı ne denli dikkate aldıklarını biliyorum. Rakibimize saygı duyuyoruz. Ancak hedefimiz mutlak galibiyet" şeklinde konuştu. 

Yorumlar Okunma: 1485