Galatasaray'dan 7 sakat oyuncuyla ilgili açıklama - BasketFaul.com

Galatasaray'dan 7 sakat oyuncuyla ilgili açıklama

11-02-20 13:23
Galatasaray, 7 sakat oyuncusu ile ilgili bilgilendirme yaptı. Kulübün açıklaması şöyle:

"Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızda mevcut sakatlıkları bulunan oyuncularımız Greg Whittington, Yiğit Arslan, Lazeric Jones, Marko Arapovic, Göksenin Köksal, Emir Gökalp ve Ege Arar’ın sağlık durumları hakkındaki güncellemeler aşağıdaki gibidir:

Sağ dizinde tendinit ve evre 2 yaralanma bulunan Greg Whittington’ın tedavisi devam etmektedir. Oyuncunun takıma geri dönüşü için öngörülen süre 4-5 haftadır.

Sağ iç yan bağlarında esneme teşhisiyle tedavisine devam edilen Yiğit Arslan takımla idmanlara başlasa da sahalara dönüşü için 1-2 hafta süre öngörülmektedir.

Lazeric Jones’un tedavisine ülkesinde devam edilmektedir.

Marko Arapovic’in tedavisine ülkesinde devam edilmektedir.

Adalesinde çekme mevcut olan Göksenin Köksal’ın bu akşam TOFAŞ’a karşı oynanacak Solgar Vitamin Türkiye Kupası maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Sol diz çevresinde kas ödemi bulunan Emir Gökalp’in TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır.

Sağ dizinde ağrısı olan Ege Arar’ın TOFAŞ maçında oynayıp oynamayacağı maç önü yapılacak kontrollerin ardından belli olacaktır." 

Yorumlar Okunma: 2088