Bursaspor'u da, basketbolu da rahat bırakın - BasketFaul.com

Bursaspor'u da, basketbolu da rahat bırakın

13-01-20 08:43
Sezon başlarken dar kadrolu, düşük bütçeli Bursaspor'un ilk yarı sonunda sekizinciliği, yani Türkiye Kupası'na katılma hakkına bu kadar yaklaşıp, averajla kaçıracağı akıllara gelmezdi. Bu takımın düşme potasına yakın durması daha normaldi.

Ama Bursaspor ilk yarıda kapasitesinin üzerinde iş başardı, bütün oyuncuları değer kazandı, Chris Jones All Star'a davet edildi, Allerik Freeman takıma para kazandırıp Çin'e gitti.

TOFAŞ maçına kadar herşey çok iyi gözüküyordu ama bir mağlubiyet taraftarın bir bölümü ile koç Serkan Erdoğan'ı ve oyuncuları karşı karşıya getirdi. Erdoğan'ın istifası istendi, oyunculara hakaret edildi. Bursaspor sezonu iyi geçirmemiş olsa dahi siz hakaret etme hakkını nasıl buluyorsunuz?

Kendi takımınıza, koçunuza kızdınız... Bursaspor'a dünyalar kadar yardımda bulunan TOFAŞ için ağızlara alınmayacak sözler sarfettiniz. Sizi deplasman takımı görmeyip bu maçta sınırlama olmadan tribünlerini size açan TOFAŞ'a...

Lafımız elbette maça gelen bütün Bursasporlular'a değil... Salona yakışmayanlara... Üzerinde TOFAŞ forması bulunan 15 yaşındaki çocuğu tartaklayanlara...

Gelmeyin maça kardeşim... Bursaspor gibi büyük bir kulübün sizin desteğinize de ihtiyacı yok... Nasıl iyi taraftar olunacağını bilen Bursasporlular, Bursaspor'a yeter... Bursaspor'u da, basketbolu da rahat bırakın... (Basketfaul) 

Yorumlar Okunma: 5842