Düzce yönetimi: Hakem hatası ile galibiyet elimizden kaçtı - BasketFaul.com

Düzce yönetimi: Hakem hatası ile galibiyet elimizden kaçtı

03-12-19 09:40
1881 Düzce Belediye Yönetimi, Fethiye Belediyesi maçında hakem hatası sonucu galibiyetin ellerinden gittiğini öne sürdü, yeni transferler; Mutlu Akpınar ile Hasan Karabulut ise yükselişe geçeceklerini söyledi.

Kulüp tarafından yayınlanan açıklama şöyle:
"Birkaç gün önce kulüp yönetimimiz tarafından yapılan basın açıklamasında belirttiğimiz üzere tüm taahhütleri yerine getirmeye devam etmekteyiz . Yeni transferlerimizle özellikle tüm basketbolseverlerin zevkle seyredebileceği bir takım haline gelme yolunda olduğumuzu son oynadığımız  Fethiye Belediyesi maçında göstermiş bulunmaktayız. Maçın kırılma anında maç 74-74 iken genç milli oyuncumuz Eray Aydoğan’ın attığı turnikenin talihsiz bir şekilde hücum faul ile değerlendirilmesi kulübümüz adına alınacak altın değerinde bir galibiyetin elimizden uçup gitmesine neden olmuştur. Hakem hataları basketbolun içinde olmakla birlikte giden bir galibiyetin kulübümüz adına ne derece önemli sonuçlar doğuracağı aşikardır. Basketbol takımımızın bu talihsiz hata sonucu oluşan mağlubiyeti telafi edeceğine inancımız sonsuz olduğunu bildirmekle beraber daha sağduyulu kararlar beklemekteyiz.
 
Mutlu AKPINAR: Kısa süre önce katıldığım 1881 Düzce Belediyesi basketbol takımında iyi çalışan ,isteyen ve özverili bir ekiple karşılaştım. Bu kulüpte oynadığım için çok mutlu olmakla birlikte kazanacağımız her müsabakanın bir parçası olma fikri beni heyecanlandırıyor . Tüm sorunları geride bırakan kulübümüzle başarılı neticeler alacağımıza inancım sonsuz .

Hasan KARABULUT: 1881 Düzce Belediyespor camiasına katılmış olmanın heyecanı ile Düzce’ye geldiğim ilk günden bu yana gösterilen ilgi ve alakayla birlikte bu takımın bir parçası olmaktan çok mutluyum. Çok iyi anlaşan ve gittikçe yükselen tempoda çalışan bir takıma sahibiz. Bu çalışmanın ve özverinin karşılığını en kısa zamanda alacağımıza eminim." 

Yorumlar Okunma: 2545