Deveciler: Tüm liglerin en iyi taraftarına sahibiz - BasketFaul.com

Deveciler: Tüm liglerin en iyi taraftarına sahibiz

24-11-19 19:46
TBL liginde mücadele eden Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler taraftarlara teşekkür etti. Deveviler," Tüm Basketbol liglerinin en iyi seyircisine sahibiz" diye konuştu.

TBL liginde son olarak kendi evinde oynadığı Gemlik Basketbol'a 1 sayı farkla mağlup olan Merkezefendi Belediyesi Basket takımında taraftarlara Başkan Veli Deveciler'den mesaj var.
Başkan Deveciler,"Taraftarımıza takımı hiç bir zaman yalnız bırakmadıkları için  çok teşekkür ediyoruz. Tüm Basketbol liglerinin en iyi seyircisine sahibiz. Yönetim kurulumuz alınan kötü sonuçlardan dolayı hayli üzgün. Takımla alakalı tüm önlemleri aldık. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Akhisar maçıyla birlikte tekrar yükselişe geçeceğiz. Kazanan takımın en kısa zamanda sahada olacağını ve büyük seyircimizin desteklerini ve güvenlerini her zaman hissetmek istiyoruz" dedi.

Öte yandan hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Akhisar maçının hazırlıklarına ara vermeden devam eden Merkezefendi Belediyesi Basket takımında sakatlığı nedeniyle Gemlik maçında oynayamayan Gökhan Yazıcıoğlu, görev verilmesi halinde oynayabilecek. 

Yorumlar Okunma: 1612