Obradovic'in kabul edilemez davranışı - BasketFaul.com

Obradovic'in kabul edilemez davranışı

15-11-19 22:23
Obradovic, Euroleague'nın en fazla şampiyonluk kazanan en büyü koçu... Fenerbahçe'nin sezona kötü başlamış olması onun değerini etkilemez... Bildiklerini unutmadı ya...  Her takımın kötü dönemleri olabilir ve Fenerbahçe'de bunu yaşıyor.

Ancak... Obradovic'in CSKA maçındaki molada kontrolden çıkıp oyuncularına hakaret etmesi kabul edilebilir bir davranış değil. Özellikle onu örnek alan antrenörler açısından kötü bir örnek oluştu.

Karşınızdaki kim olursa olsun, size hakaret etme hakkına sahip olamaz ama Fenerbahçeli oyuncuların buna bir tepki vermesini beklemiyoruz çünkü o oyuncuları seçip, milyonlarca dolar kazandıran, hatta bazılarına hak ettiğinden fazla para ödeten, belki de hak etmedikleri halde takımda tutan da Obradovic... Onlar büyük olasılıkla "O bizim babamızdır, istediğini söyleyebilir." diyecektir.

Genç koçlar... Siz hocanın söylediklerini değil, taktiksel olarak uyguladıklarını not alın... Obradovic'in heyecanını, kazanma isteğini takdir edebiliriz ama kullandığı sözleri... Asla...  Obradovic herkesin evinden işittiği bu küfürlerden dolayı özür dilemelidir... (Basketfaul)

Yorumlar Okunma: 15199